10
“Formulė-1“ Austrijos Grand Prix (nuotr. SCANPIX)

Aštuntąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą - Austrijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo antrąją vietą bendrojoje sezono įskaitoje užimantis bei iš antrosios pozicijos startavęs vokietis Nico Rosbergas„Mercedes“ komandos.

10

71 trasos ratą (307,02 km) nugalėtojas įveikė per 1 valandą 30 minučių bei 16,930 sekundės ir šiame sezone iškovojo trečią pergalę, o šioje trasoje triumfavo antrus metus iš eilės. Antras finišavo nugalėtojo ekipos draugas, čempiono titulą ginantis šio sezono lyderis bendrojoje įskaitoje britas Lewisas Hamiltonas.

Tai buvo jau vienuoliktoji N. Rosbergo pergalė per visą jo karjerą „Formulės 1“ lenktynėse, padėjusi sumažinti atsilikimą nuo pirmaujančio L. Hamiltono iki 10 taškų. Trečiąja pozicija šįkart tenkinosi „Williams-Mercedes“ komandos lenktynininkas brazilas Felipe Massa:

1. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes" 1 val. 30 min. 16,930 sek.

2. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes" atsiliko 8,800 sek.