l. hamiltono

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „l. hamiltono“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „l. hamiltono“.

Nutekinti intymūs Hamiltono ir Scherzinger vaizdo įrašai

Penkis kartus lenktynių F-1 nugalėtoju tapęs Lewisas Hamiltonas ilgą laiką džiaugėsi ne tik pergalių lietumi, bet taip pat ir romantiškais santykiais su atlikėja Nicole Scherzinger. Deja, bet pora 2015-aisiais pasuko skirtingais keliais. Praėjusią naktį pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad programišiai nutekino L. Hamiltono ir N. Scherzinger intymius vaizdo įrašus, užfiksuotus mobiliuoju telefonu.
2019-02-18

Aštuntąjį „Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą Austrijoje laimėjo vokietis

Aštuntąjį pasaulio „Formulės 1“ čempionato etapą - Austrijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo antrąją vietą bendrojoje sezono įskaitoje užimantis bei iš antrosios pozicijos startavęs vokietis Nico Rosbergas iš „Mercedes“ komandos. 71 trasos ratą (307,02 km) nugalėtojas įveikė per 1 valandą 30 minučių bei 16,930 sekundės ir šiame sezone iškovojo trečią pergalę, o šioje trasoje triumfavo antrus metus iš eilės.
2015-06-21

„F-1“ čempionas paaiškės po dviejų savaičių Abu Dabyje

„Formulės-1“ sezonas artėja prie finišo tiesiosios. Šį savaitgalį vyks priešpaskutinis, 18-as, čempionato etapas – Brazilijos „Grand Prix“. Kad ir kaip baigtųsi lenktynės „Interlagos“ trasoje, čempionas paaiškės po dviejų savaičių Abu Dabyje. Etapo nugalėtojui atiteks ne 25, o 50 taškų. Pilotų įskaitoje pirmauja penkis etapus iš eilės, iš viso dešimt šį sezoną, laimėjęs „Mercedes“ narys britas Lewisas Hamiltonas (316 taškų). Tačiau jis dar negali atsipalaiduoti.