bns

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bns“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bns“.

Seimas atmetė siūlymą lytiškumo ugdymo temas perkelti į tikybos ar etikos pamokas

Seimas antradienį atmetė opozicijos inicijuotas Švietimo įstatymo pataisas, kad lytiškumo ugdymo temos būtų integruotos į tikybos ar etikos pamokas. Už tokią Švietimo įstatymo pataisą antradienį balsavo 56 Seimo nariai, o prieš buvo 43 ir susilaikė 23 parlamentarai. Už pataisas balsavo opoziciniai „valstiečiai“ bei demokratai, bet buvo ir keletas balsų iš valdančiųjų. Prieš balsavo arba susilaikė didžioji dalis valdančiųjų konservatorių, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės frakcijos atstovų.

Dėl kibernetinės atakos buvo sutrikusi BNS interneto svetainės veikla

Dėl antradienio rytą patirtos kibernetinės atakos kurį laiką buvo sutrikusi naujienų agentūros BNS interneto svetainės veikla. Svetainė patyrė vadinamąją DDoS ataką – į ją buvo nukreipta lavina užklausų, siekiant perkrauti palaikančias sistemas. Destabilizavimui panaudotas duomenų srautas keliavo ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio valstybių, įskaitant Rusiją. „Šiuo metu svetainės veikla yra atkurta, prisijungimo sutrikimų gali pasitaikyti pavieniams klientams.

JAV stengiantis plėsti ryšius su Afrika, joje lankysis viceprezidentė Kamala Harris

Jungtinėms Valstijoms stengiantis konkuruoti pasaulyje ir plėsti ryšius su Afrika, šiame žemyne kovo pabaigoje savaitę lankysis viceprezidentė Kamala Harris. „Šia kelione bus stiprinamos Jungtinių Valstijų partnerystės visoje Afrikoje ir skatinamos mūsų bendros pastangos dėl saugumo ir ekonominio klestėjimo“, – sakoma viceprezidentės atstovės Kirsten Allen pareiškime. K. Harris kelionė planuojama po JAV pirmosios ponios Jill Biden ir iždo sekretorės Janet Yellen vizitų.
2023-03-13

Vilniuje automobilis partrenkė į važiuojamąją kelio dalį įbėgusią mergaitę

Vilniuje trečiadienį automobilis partrenkė į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią mergaitę, pranešė Kelių policija.  Trečiadienio popietę A. Kojelavičiaus gatvėje 36 metų vyro vairuojamas automobilis „BMW X5“ kliudė iš už autobuso į važiuojamąją kelio dalį įbėgusią nepilnametę.  Sužeista 12 metų pėsčioji buvo paguldyta į ligoninę.

10 didžiausių kariuomenės pirkinių per pastarąjį dešimtmetį

Jungtinėms Valstijoms leidus Lietuvai už numanomą beveik pusės milijardo eurų sumą įsigyti aštuonias raketinės artilerijos HIMARS sistemas su raketomis, BNS apžvelgia dešimt didžiausių ginkluotės ir karinės technikos pirkinių per pastarąjį dešimtmetį. Įsigijimai pateikiami to meto kainomis. Kariuomenės pirkiniai pateikiami, remiantis viešais šaltiniais. HIMARS sistemos.
Aktualijos 2022-11-10

Ekspertai: dujų kainų lubos Lietuvai būtų naudingos, tačiau neaiškus jų finansavimas

Europos Sąjungos (ES) lyderiams iš esmės sutarus įvesti dujų kainų lubas, BNS kalbinti ekspertai sako, kad Lietuvai toks modelis būtų naudingas, tačiau jie pasigenda aiškumo dėl tokio modelio finansavimo.  Pasak energetikos eksperto, buvusio energetikos ministro Arvydo Sekmoko, lieka neaišku, kiek viršutinė dujų kainų riba bus žemesnė už jų kainą rinkoje ir kaip bus kompensuojamas kainų skirtumas. „Pasakysiu paprastai – kol nesutarta dėl visko, nesutarta dėl nieko.
2022-10-21

„Grigeo Klaipėda“ atnaujina gamybą

„Grigeo“ grupės kartono gamybos įmonė „Grigeo Klaipėda“ penktadienį po beveik dviejų savaičių pertraukos atnaujina gamybą, BNS patvirtino įmonės generalinis direktorius Tomas Eikinas.  Pasak jo, tolesnis „Grigeo Klaipėdos“ darbas priklausys nuo elektros kainų.  „Jeigu kažkokių nenumatytų atvejų neatsitiks, tikimės sklandžiai ir toliau tęsti veiklą.
2022-09-16

Seimo komitetas – už PVM lengvatą įmonių elektromobiliams

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas (BFK) pritarė, kad nuo 2023 metų sausio būtų taikoma pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata už įmonių perkamus iki 50 tūkst. eurų vertės elektromobilius. Dėl to valstybės biudžeto netekimai siektų apie 2 mln. eurų.   Komitetas trečiadienį pritarė tokiai Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pataisai, kurią pateikė grupė Seimo narių iš  valdančiųjų frakcijų. Pagal ją į PVM atskaitą būtų leista įtraukti šias išlaidas.
2022-03-23

Naujuoju 15min.lt vyriausiuoju redaktoriumi tapo Beniušis

Naujienų portalo 15min.lt vyriausiuoju redaktoriumi ketvirtadienį paskirtas žurnalistas Vaidotas Beniušis, pastaruosius penkerius metus vadovavęs naujienų agentūros BNS redakcijai. „15min pamatas visada buvo ir išliks atsakinga, kokybiška ir skaidri žurnalistika. Kartu su komanda sieksime išlaikyti ir stiprinti skaitytojų bei žiūrovų pasitikėjimą“, – sako V. Beniušis. Tapęs 15min.lt vyriausiuoju redaktoriumi, jis laikinai toliau eis naujienų agentūros BNS direktoriaus pareigas.
2021-04-15

„15min“ ir BNS valdančios įmonės jungiasi su Balžeko verslo grupe

Naujienų portalą „15min“ ir naujienų agentūrą BNS valdančios įmonės, iki šiol priklausiusios Estijos bendrovei „Postimees Grupp“, jungiasi su Tomo Balžeko vadovaujama medijų ir skaitmeninio verslo grupe „Media bitės“.  Nauja įmonių grupė Lietuvoje veiks „15min group“ vardu, ketvirtadienį pranešė bendrovė. Po susijungimo 60 proc. „15min group“ akcijų priklausys „Postimees Grupp“, 40 proc. –„Media bičių“ akcininkams.
2021-04-08
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų