0

Nacionalinės ledo ritulio lygos lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Hockey punks“ komanda visais leistinais ir draudžiamais būdais siekė pirmosios pergalės sezone, tačiau ir trečiasis bandymas buvo nevykęs. Vilniaus „Ice wind“ rezultatu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) privertė pasiduoti „Hockey punks“ ekipą ir toliau paliko ją be taškų, skelbia hockey.lt.

Nėra rungtynių, kuriose aršiu žaidimu nepasižymėtų „pankai“. Ne išimtis ir ši dvikova, tačiau būtent nuobaudos ir pakišo koją „Hockey punks“. Pirmojo kėlinio pabaigoje Arūnas Černius išnaudojo Tomo Jacevičiaus pašalinimą iš aikštės dviem minutėms (16:16, Andrius Jadkauskas).

Įtemptame antrajame kėlinyje komandos apsikeitė tik pašalinimais iš aikštelės,  o aistros pratrūko trečiajame, kai du kartus kilo muštynės. „Pankams“ laimės tai ne atnešė. Pastarieji kėlinio pabaigoje paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ji labiau padėjo „Ice wind“ komandai, kuri įmušė antrąjį įvartį – pasižymėjo Jonas Matusevičius (58:23, Andrius Jadkauskas). Po nepilnos minutės Artūras Vyšniauskas (59:19, Arūnas Černius) išnaudojo varžovų vartininko keitimą šeštu aikštės žaidėju ir įmušė įvartį į tuščius vartus.

Tai palaidojo „Hockey unks“ pergalės siekius. „Ice wind“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

„Ice wind“ – Hockey punks“ 3:0 (1:0, 0:0, 2:0).

„Ice wind“: A.Černius,  J.Matusevičius, A.Vyšniauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vilniaus „Hockey Punks“        3  0  0  0  3   3:14   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.