ice wind

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ice wind“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ice wind“.

Rytai: „Juodupei“ nepasipriešino „Ice wind“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Ice wind“ namų rungtynėse neatsilaikė prieš svečius iš Juodupės „Juodupės“ klubo ir nusileido jiems rezultatu 2:8 (0:1, 0:3, 2:4) rašoma pranešime spaudai. Svečiai iš Rokiškio rajono karaliavo visuose kėliniuose. Net ir pirmajame, kuriame tebuvo užfiksuoti vos trys įvykiai: „Juodupės“ įvartis ir du komandos žaidėjų pašalinimai iš aikštelės.
2012-12-08

Ledo ritulio čempionate „Hockey punks“ net ir kumščiais pergalės nepasiekė

Nacionalinės ledo ritulio lygos lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Hockey punks“ komanda visais leistinais ir draudžiamais būdais siekė pirmosios pergalės sezone, tačiau ir trečiasis bandymas buvo nevykęs. Vilniaus „Ice wind“ rezultatu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) privertė pasiduoti „Hockey punks“ ekipą ir toliau paliko ją be taškų, skelbia hockey.lt.
2012-11-16

Ledo ritulio čempionate – tęsiasi pergalinga „Ice Wind“ serija

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Rytų diviziono „B“ grupės čempionate ir toliau be pralaimėjimų žengia Vilniaus „Ice wind“ komanda, kuri rezultatu 4:2 (0:1, 0:1, 4:0) nugalėjo Vilniaus „Meteoro“ ekipą, praneša hockey.lt. Atkakliose rungtynėse pirmuosius du kėlinius geriau žaidė „Meteoras“, kuris paskutiniąsias dvidešimt minučių pradėjo turėdamas dviejų įvarčių persvarą.
2010-12-09

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje – nesustabdomas „Ice Wind“ žygis

Penktąją pergalę iš eilės Lietuvos ledo ritulio čempionato Rytų diviziono „B“ grupėje iškovojo Vilniaus komandą, praneša hockey.lt. „Ice Wind“ komandoje nepriekaištingai veikė puolimas ir įvarčius pelnė penki ledo ritulininkai. Ekipa ir toliau divizione žengia be pralaimėjimų. „Hockey punks“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės, antrąkart pralaimėję „Ice Wind“ ekipai.