muštynės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „muštynės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „muštynės“.

Dėl kilusių masinių muštynių avariniu būdu leidosi „Ryanair“ lėktuvas: „Tai buvo tarsi skrydis iš pragaro“

Dėl kilusių masinių muštynių ore, praėjus vos 36 minutėms po pakilimo, teko nukreipti „Ryanair“ skrydį. Šokiruojančioje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip keleiviai rėkia vieni ant kitų per visą lėktuvą, o susijaudinę oro linijų darbuotojai bando juos nuraminti maždaug 9,14 kilometrų aukštyje, skelbia portalas „The Sun“. Liepos 3 d. iš Agadiro (Marokas) į Londono Stanstedo oro uostą vakariniu reisu skridęs keleivis pasakojo, kad įlaipinimo metu tarp dviejų šeimų kilo kivirčas.
2024-07-08

Klaipėdoje viešai buvo mušama mergaitė, bet policija tyrimo nepradėjo – prireikė prokuratūros įsikišimo

Uostamiestyje – paauglių smurto protrūkis, o dalį tokių muštynių užfiksavo vaizdo kameros. Viename įraše būrys paauglių smūgiais į veidą auklėjo berniuką, kitame pulkas mergaičių spardo ir tranko rankomis nepilnametę, vėliau ją dar apspjaudo. Šį vaizdo įrašą gavę Klaipėdos policijos pareigūnai nutraukė tyrimą, pateikę žmonėms apstulbinusius argumentus – neva nebuvo sutrikdytas eismas.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Nufilmavo Palangos centrinę gatvę paryčiais: „Vieną akimirką myli, kitą – jau mušasi“

Ankstyvo ryto vaizdai pro langus Basanavičiaus gatvėje – tikras realybės šou. Štai, iš vakaro šventę žmonės ima aiškintis asmeninius santykius. O nuotaikos kaip mat keičiasi nuo meilių apkabinimų iki svaidymosi kumščiais.  Iš pradžių vyras baltais marškinėliais nenulaiko moters ant rankų. Bėgdamas patiesia ją ant asfalto ir užkrenta pats.

Pačiame Vilniaus centre visų akivaizdoje įvyko brutalios muštynės: keturiese spardė ir gulintį

Sunku net patikėti, kad pačiame Vilniaus centre, daugelio žmonių akivaizdoje, per šventinius renginius galėjo įvykti tokios brutalios muštynės. Šeštadienio vakarą keturi vaikinai Gedimino prospekte, sankryžoje su Vilniaus gatve, tiesiog vidury važiuojamosios dalies sumušė jaunuolį. Po smūgių keturių mušeikų užpultas vaikinas parkrito perėjoje, jis buvo spardomas ir gulintis. Mušeikas nuo jo atstūmę praeiviai bandė užpuolikus sugauti, juos vijosi.

Panevėžio aikštėje sumuštas vyras

Panevėžyje sumuštas vyras, sulaikyti du įtariamieji nusikaltimu. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 15 val. 55 min., Savanorių aikštėje, trys asmenys sumušė 38 metų vyrą. Suteikus medicinos pagalbą, nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai. 43 metų įtariamasis ir neblaivus (0,97 prom.) 47 metų įtariamasis uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Kriminalai 2024-06-26

Žiniasklaida: Serbijos prezidento sūnus norėjo susimušti su anglų futbolo sirgaliais

Sekmadienį Prieš Anglijos ir Serbijos rungtynes Europos futbolo čempionate gatvėse kilo masinės muštynės. Sekmadienio popietę prie vieno iš Gelzenkircheno baro įsiplieskė konfliktas, kurį valdė riaušių policija. Konfliktas kilo tarp Serbijos, Albanijos ir Anglijos sirgalių: fanai mėtėsi stalais, kėdėmis ir buteliais.
2024-06-17

„Top 10“: didžiausi skandalai ir nutikimai Europos futbolo čempionatų istorijoje

Vokietijoje tęsiasi praėjusį savaitgalį prasidėjęs Europos futbolo čempionatas. Tai – jau 17-asis UEFA organizuojamas Senojo žemyno turnyras, kuriame netrūksta gražių įvarčių, aistrų ir ryškiausių žvaigždžių. Visas „Euro 2024“ rungtynes tiesiogiai galite stebėti naujienų portale tv3.lt. Kviečiame susipažinti su didžiausiais Europos čempionatų skandalais ir netikėtumais, kurie išmargino Senojo žemyno istoriją nuo pat pirmojo „Euro 1960“ čempionato.
2024-06-17

Muštynės šokiravo daugiabučio gyventojus: girdėjo riksmus, laiptinė – iškruvinta

Išsigandę daugiabučio gyventojai kviečia policiją, nes laiptinėje girdi riksmus ir muštynių garsus. Ilgai peštukų ieškoti nereikia – vienas stoviniuoja kieme, o štai kitas nutaria patikrinti savo ir pareigūnų kojų miklumą. Įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Bėglys tikina nieko nemušęs, o nuo policijos bėgęs šiaip sau. Pusnuogis kruvinas vyriškis pareiškia, kad pirmą kartą mato sulaikytąjį. „Aš tai nemušiau. Pirmą kartą matau. – Aš pirmą kartą irgi“, – ginasi abu vyriškiai.

Muštynės ant kojų sukėlė pareigūnus: „Jūs juokaujate?“

Agresyviai nusitekęs pilietis kelia pavojų kitiems baro lankytojams, konfliktuoja su apsaugos darbuotojais. Atvažiavus nurodytu adresu jau iš tolo matyti besigrumiantys siluetai.  Įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.  Pareigūnai žaibiškai reaguoja ir nutraukia muštynes, sulaikytajam nedelsiant surakinamos rankos. Grumtynių metu net batą pametė, tačiau liežuvį dar valdo.  „Jūs juokaujate?“, – klausia sulaikytasis.
Kriminalai 2024-05-11

Globos namuose vyras sumušė globotinį ir pasišalino iš įvykio vietos

Socialinės globos namuose Pakruojo rajone trečiadienį vyras smurtavo prieš kitą globotinį.  Kaip ketvirtadienį pranešė Šiaulių policija, Socialinės globos namuose 36 metų globotinis 6.58 val. sumušė 56-erių globotinį.  Nukentėjusysis patirtas traumas gydosi ambulatoriškai. Įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino ir yra ieškomas.
Kriminalai 2024-05-02
REKLAMA
REKLAMA

Nesibaigiantys kaimynų karai: į darbą rankas paleido žmonos, vyrai, sūnūs ir dar nežinia kas

Policijos pareigūnai iš vienos vietos tuo pat metu gavo net kelis pranešimus. Aišku tik tai, kad vyko aršus konfliktas, kurio be policijos įsikišimo išspręsti nebūtų pavykę.  Pareigūnų bandymą sutaikyti kaimynus užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.  Įvykio vieta – laukai, tačiau ten grumtynių lyg ir nematyti, tik grupelė žmonių lūkuriavo šalikelėje.  Moteris teigė, kad šalia gyvenantys kaimynai be jokios priežasties užpuolė ir sumušė jos brolį.
Kriminalai 2024-05-01

Sostinės daugiabučio namo laiptinėje sumušti du jaunuoliai

Trečiadienio naktį sostinės daugiabučio laiptinėje sumušti du jaunuoliai. Kaip praneša Policijos departamentas, gegužės 1 d. Vilniuje, Architektų g. esančio daugiabučio namo laiptinėje asmenys sumušė du jaunuolius. 2005 m. gimęs vaikinas, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Kitas jaunuolis, gimęs 2006 m., paguldytas į ligoninę. Pareigūnai dėl incidento pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 284 str. – dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Jaunuolių vakarėlis Zarasuose baigėsi liūdnai: sumušta 16-metė

Šeštadienio naktį per išgertuves Zarasuose jaunuolis sumušė nepilnametę, pranešė Policijos departamentas. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, apie 3.20 val., P. Širvio gatvėje esančiame bute per išgertuves 2006 metais gimęs jaunuolis sumušė 2008 metais gimusią merginą. Ji paguldyta į Vilniaus ligoninę. Dėl sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Agresyvus nakvynės namų gyventojas ant kojų sukėlė tarnybas – grasino nužudyti: „Gavo pašalpą tikriausiai“

Iš nakvynės namų – grėsmingos naujienos: vienas gyventojas grasino susidoroti su kitu. Įvykio vieton skubėjo policijos ir medikų ekipažai. Įvyki užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. „Nerišliai kalbantis pranešėjas pasakė, kad nori nužudyti šalia esantį žmogų – nakvynės namų gyventoją– nes jis pranešėją nervina“, – situaciją apibūdino pareigūnas. Policiją pasitikęs nakvynės namų darbuotojas ramiai paaiškino situaciją: „Nu tai kas jiems, gavo gi pašalpą tikriausiai.
Kriminalai 2024-04-13

Septyniolikmetis Ukmergėje sumušė penkiolikmetį

Septyniolikmetis Ukmergėje antradienį sumušė penkiolikmetį, jis pristatytas į ligoninę. Kaip pranešė Vilniaus policija, apie incidentą pranešė 1992 metais gimusi penkiolikmečio mama.  Dėl incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2024-03-20

Šiaulių rajone žmogų galimai sumušusiam vyrui nustatytas 4,01 prom. neblaivumas

Šiaulių rajone sekmadienį kitą asmenį sumušusiam vyrui nustatytas 4,01 prom. neblaivumas, pranešė policija. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 17 val. 54 min. Žadžiūnų kaime, namuose, neblaivus (4,01 prom.) vyras (gim. 1988 m.) sumušė neblaivų (3,98 prom.) vyrą (gim. 1989 m.). Nukentėjusįjį medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Kriminalai 2024-03-18

Skandalas Turkijoje: pergalę šventusius „Fenerbahče“ žaidėjus užpuolė šeimininkų sirgaliai, kilo muštynės

Turkijos aukščiausioje futbolo lygoje užfiksuotos masinės muštynės. Sekmadienį po „Trabzonspor“ ir „Fenerbahče“ komandų susitikimo, kuris baigėsi pastarųjų pergale 3:2, į aikštę išbėgo šeimininkų „Trabzonspor“ sirgaliai, kurie puolė svečių žaidėjus. „Fenerbahče“ žaidėjai aikštės viduryje šventė pergalę ir tai išprovokavo šeimininkų sirgalius, kurie puolė aikšintis, o „Fenerbahče“ žaidėjai nesitraukė.
2024-03-18

Užpultos paauglės mama atskleidė, dėl ko galėjo kilti konfliktas – kaltina užpuolikę narkotikų platinimu

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Naujojoje Vilnioje prie gimnazijos viena paauglė puola mušti savo bendraklasę. Pasak užpultos paauglės mamos, prieš jos dukrą daugiau nei pusmetį bendraklasė smurtauja net tik fiziškai, bet ir emociškai – pravardžiuoja, keikiasi. Tiesa, mokyklos direktorė pasakoja, kad merginos anksčiau draugavo, tad nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame paauglės mušasi, direktorę nustebino.

Užpulto sūnaus puolė gelbėti tėvas: muštynių priežastis – netikėta

Policijai paskambinusi moteris prašė pagalbos, nes grupė asmenų užpuolė jos sūnų. Atvykusius pareigūnus pasitiko prie tvoros laukianti pranešėja ir jos sūnus.  Įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Kaip pasakojo pranešėja, konfliktas kilo, kai vienas jaunuolis savo gamtinius reikalaus nusprendė atlikti tiesiog iš balkono į kiemą. Privačios valdos šeimininkų priekaištai nepatiko įsismaginusiems berneliams ir kilo muštynės. Incidentą užfiksavo kieme įrengtos vaizdo kameros.

Namo nuomininkų ir savininkų drama Vilniaus rajone: aidėjo šūviai, kilo muštynės

Šeštadienį Kryžinės kaime Vilniaus rajone įvyko namo savininkų ir nuomininkų drama, kurios metu net aidėjo šūviai. Kovo 9 d. apie 14 val. Vilniaus r., Kryžinės k., namo kieme, tarp namo savininkės (gim. 1970 m.) ir nuomininkų: moters (gim. 1994 m.) ir vyro (gim. 1988 m.) kilo konfliktas. Ginčo metu kartu su namo savininke buvęs vyriškis (gim. 1967 m.) iš teisėtai laikomo mažos galios revolverio iššovė vieną šūvį į orą. Jį demonstruodamas, vyras grasino susidoroti su nuomininke bei ją sumušė.

Kauno autobuso vairuotojas kumščiais auklėjo girtą keleivį: įmonės vadovas vairuotoją gynė

Viešumoje sklido įrašas, kuriame Kauno autobuso vairuotojas kumščiais auklėjo girtą keleivį. Kova vyko tiesiog autobusų stotelėje. Aiškėja, kad konfliktas įsiplieskė gerokai anksčiau. Įmonės vadovas sako, kad muštynių netoleruoja, bet šiuo atveju ilgametį vairuotoją gina. Kova Kauno rajone – viešojo transporto stotelėje autobuso vairuotojas grumėsi su keleiviu.  „Neprašėm keleivio pūsti, bet akivaizdžiai matėsi, kad neblaivus.

Šiaulietis elgėsi tarsi bokso ringe: siautėjimą užfiksavo mieste įrengtos kameros

Šiauliuose policijos pareigūnai sulaukė pranešimo dėl kavinės prieigose įvykusių muštynių. Grumtynes tarp jaunuolių pastebėjo miesto viešosiose erdvėse įrengtas kameras kontroliuojantis asmuo. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Vaizdo kameros užfiksavo konfliktą nuo pradžios iki pabaigos. Įraše matyti, kaip vaikinų būrys ramiai stoviniavo prie kavinės, kai vienam vyrukui nežinia kodėl užkliuvo kitas.

25-erių Alytaus politikas atsidūrė ligoninėje: kavinėje sumušė nepažįstamas vyras

Savivaldybės narys Lukas Grigaravičius Alytuje paguldytas į ligoninę. Alytaus apskrities vyriausiojo komisariato teigimu, girtas vyras į ligoninę pristatytas sekmadienio naktį, vasario 24 dieną.   Šiuo metu savivaldybės narys gydosi Kauno klinikose. Į ligoninę paguldė po pasibuvimo su draugais „Taip, esu Kauno klinikose. Gydausi. Jaučiuosi normaliai. Negaliu nieko daugiau pasakyti, mat pats kol kas daugiau nežinau“, – naujienų portalui AlytusPlius.
2024-03-01

Teismui trečiąkart nepavyko pradėti nagrinėti bylos dėl muštynių Laisvės alėjoje

Kauno apylinkės teismui trečią kartą nepavyko pradėti nagrinėti bylos dėl muštynių Laisvės alėjoje. Teismui nepavykus susisiekti su vienu iš nukentėjusiųjų, posėdį teko vėl atidėti. „Šiandien vykusiame posėdyje buvo nuspręsta bylos nagrinėjimą atidėti dėl procesinių kliūčių – apie procesą nepavyksta informuoti vieno nukentėjusiojo“, – Eltai nurodė Kauno apylinkės teismo atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė.
Kriminalai 2024-02-27

Kruvino išpuolio detalės – nukentėjusieji vengia pasirodyti teisme

Antradienį Kauno apylinkės teisme įvyko jau trečiasis, praėjusių metu rugpjūtį įvykusio užpuolimo laisvės alėjoje, posėdis. Bylos duomenimis, praėjusių metų rugpjūtį, vienoje restorano lauko erdvių, kaukėtų vyrų grupė užpuolė prie staliuko sėdėjusius keturis vyrus ir moterį. Kauno apylinkės teismas nusprendė ir vėl atidėti bylos nagrinėjimą – teismo salėje nepasirodė užpuolimo metu nukentėję asmenys.
Aktualijos 2024-02-27

Okupuotame Kryme – rusų karių savivalė: sumušė baro lankytojus, šaudė iš automato

Viename iš Krymo (Rusijos okupuota Ukrainos teritorija) barų kilusiose muštynėse dalyvavo ginkluoti vietos kariai, atvykę „gelbėti“ savo draugų. Baro savininkės teigimu, tai nebuvo vienintelis toks Rusijos kariuomenės karių savivalės atvejis. Incidentas Simferopolio Černomorskij rajone įvyko vasario 23-ąją, kuomet Rusijoje yra švenčiama kariuomenės diena. „Podjom“ skelbiama, kad dėl šio įvykio buvo iškelta baudžiamoji byla, sulaikyti du įtariamieji.
2024-02-26

Radviliškyje nepilnametė įtariama smurtu prieš kitą merginą

Radviliškyje sekmadienį nepilnametė, įtariama, smurtavo prieš kitą merginą, pranešė policija. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 15 val. 15 min. Vinco Kudirkos gatvėje konflikto metu nepilnametė (gim. 2007 m.) sumušė merginą (gim. 2000 m.). Nukentėjusioji po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-02-12

Užfiksavo, kaip įsiaudrinę vyrai konfliktą kumščiais sprendė viduryje judrios Kauno gatvės

Antradienio vakarą naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ sulaukė vaizdo medžiagos, užfiksuotos A1 kelyje, Islandijos plente. Joje matyti ant važiuojamosios kelio dalies gulintys asmenys. Aiškėja, kad bevažiuojant automobilyje įsiplieskęs konfliktas įsiveržė ir į lauką.
Kriminalai 2024-02-07

Muštynės degalinėje Panevėžyje: ukrainietis įkando savo tautiečiui į nosį po pokalbio apie karą

Į degalinę Panevėžyje užėjo galimai sumuštas krauju paplūdęs ukrainietis ir kreipėsi pagalbos. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad nežinia dėl ko susimušė du vilkikų vairuotojai iš Ukrainos. Visą situaciją nufilmavo ir TV3 laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Atvykusius pareigūnus pasitiko apsaugos darbuotojas ir iškart pristatė situaciją. Ant sniego aiškiai matyti grumtynių pasekmės. Vienas vairuotojas vaikštinėjo lauke, kitas sėdėjo vilkiko kabinoje.

Muštynės restorane nustebino: du gynėsi prieš vieną, o konflikto priežastis – „amoralumas“

Bendruoju pagalbos numeriu pranešta, kad kavinėje vyksta muštynės. Į įvykio vietą skubėjo policijos ir medikų ekipažai. Įvykį užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Kavinės prieigose stoviniuojantys piliečiai nurodė, kad konfliktas vyksta viduje ir patikslino, kad patys jame nedalyvavo. Apsaugos darbuotojas suteikė pirminę informaciją:  „Gavom pavojų, atvykome. Tik išlipau iš mašinos ir barmenė nurodė, kurie konfliktuoja. Jie iškart pasišalino.
2024-01-28

Išnagrinėta smurtu kaltinamo nuomonės formuotojo Remigijaus Viršilos byla

Kauno apylinkės teismas penktadienį išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje nuomonės formuotojas Remigijus Viršila kaltinamas smurtu prieš nepilnametį. Teismas sprendimą byloje žada skelbti sausio 30 dieną. „Šiandien vykusio posėdžio metu buvo baigtos baigiamosios kalbos. (...) Teismas galutinį procesinį skelbimą skelbs sausio 30 dieną“, – Eltai teigė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.
95 2024-01-12

Užfiksuota neeilinė vagystė: ilgapirščius bandę sulaikyti pirkėjai įsivėlė į masines muštynes

Parduotuvėje kilo masinės muštynės, darbuotoja šaukiasi pagalbos. Įvykio vieton skuba policijos ir medikų ekipažai. Įvykį užfiksuoja laidos „Farai“ operatorius. Pakeliui budinčios dalies pareigūnas patikslina įvykio detales – penki jaunuoliai jau spėjo pasišalinti. Policininkai ir medikai atvyksta kartu ir nedelsiant keliauja į parduotuvę.   Viduje konfliktas dar rusena, jaunuolis svaidosi keiksmais bei kaltinimais.
2024-01-04

Gaujų keršto Kauno Laisvės alėjoje atomazga: įvardinta, kokios bausmės gresia

Laisvės alėjoje žiaurias muštynes surengę užpuolikai šventes pasitiks už grotų. Teismas malonės nesuteikė ir dar 3 mėnesiams pratęsė suėmimą. O jau sausį ketinama atversti ir nusikalstamų Kauno grupuočių karo bylą, kuri, tikėtina, bus itin sunki, mat nei nukentėjusieji, nei kaltinamieji su teisėsauga nebendradarbiauja. Lazdomis ginkluoti užpuolikai siautėjo Laisvės alėjoje šią vasarą, rugpjūtį.

Krepšinio turnyrą nutraukė teisėjų muštynės – prireikė ir policijos

JAV, Kolorado valstijoje jaunimo krepšinio turnyras baigėsi trijų šiam turnyre teisėjavusių teisėjų muštynėmis. Leikvudo mieste gruodžio 9 dieną vykęs turnyras buvo atšauktas ir į sporto salę iškviesti policijos pareigūnai. Į muštynes įsitraukė ir peštukus bandė skirti kiti salėje buvę asmenys, tai matyti krepšinio turnyro transliacijos įraše. Krepšinio turnyre kovėsi ketvirtų klasių moksleiviai.
2023-12-13

Smurto protrūkis Šiauliuose: aštuntokas smaugė jaunesnį mokinį

Pirmadienį Šiaulių Gytarių progimnazijoje aštuntokas smaugė jaunesnį mokinį. Nukentėjusysis išgabentas į ligoninę, praneša naujienų portalas lrytas.lt. Teigiama, kad incidentas įvyko per pertrauką. Aštuntokas sugriebė jaunesnįjį mokinį ir ėmė jį smaugti, kol šiam aptemo akyse. Į mokykla iškviesti medikai, policijos pareigūnai. Nukentėjęs mokinys išvežtas į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką.  Kaip praneša lrytas.

Kristinos ir kaimynės ilgametė draugystė pakibo ant plauko – mūšis dėl vyro baigėsi kumščiais

Moteris sako, kad buvusi draugė, nusižiūrėjo jos vyrą ir nori nuvilioti. Viskas įsisiūbavo tiek, kad abi moterys paleido į darbą kumščius.   Viename Lietuvos kaimelyje gyvenančios moterys anksčiau abi visai gražiai sutardavo, į svečius viena pas kitą vaikščiodavo, bet situacija – pasikeitusi. „Su kaimyne sugyvent nebeįmanoma. Vienai kaimynei su šluota net ranką sulaužė, babytes skriaudžia, įžeidinėja“, – Žilvinui pasakojo Kristina.
2023-12-06

Kaimynų bijanti Stasė prie lovos pasideda kirvį: „Nuo to įvykio nei vienos nakties normaliai nemiegojau“

Moterys taip bijo kaimynų, kad net į lauko tualetą nešasi žarsteklį, o prie lovos pasideda kirvį. Į kaimą nuolat važiuoja policija, tačiau konfliktai nesiliauja. Dvi moterys, Valerija ir jos dukra Stasė, gyvena kaip koviniame filme. Jos tikino, kad viskas prasidėjo tada, kai atsikraustė nauji kaimynai.  „Jis geria ir papjaut norėjo“, – apie kaimyną pasakojo Valerija. Moterys su siaubu pasakojo, kad jis neretai išsitraukia peilį ir gąsdina kitus kaimynus.
2023-12-02

Autobusas virto bokso ringu: susimušė, nes liepė „čiulpti b***“

Rami kelionė autobusu virto nuožmia kova bokso ringe. Brolis už brolį – mūru stojo. Petys į petį, žodis prieš žodį, kumštis prieš kumštį. Įvykio versijos vienodos, tik kaltininkas kitas. Kas teisus? Atsakymas – TV3 televizijos laidoje „Farai“. Policijai pranešama apie konfliktuojančius asmenis viešajame transporte.  Duris atidaręs vairuotojas nurodo triukšmadarius. Nežinia, dėl ko susikibo trys vyrai, visi išlaipinami po vieną.
2023-11-25

Norėjo grąžinti rastą telefoną, bet suklydo: „Va tie 10 eurų krauju aplaistyti“

Gerus darbus daryti pavojinga. Rastą telefoną grąžino savininkui, tikėjosi radybų, o gavo smūgį į veidą.  Policijai paskambinęs pilietis tvirtino, kad buvo gatvėje sumuštas nepažįstamo vyro. Atvykę pareigūnai pastebėjo du lūkuriuojančius vyriškius. Vienas iškart bandė paaiškinti konflikto aplinkybes.
2023-11-23

Klaipėdoje bendraamžiai sumušė nepilnametį

Klaipėdoje antradienį bendraamžiai sumušė nepilnametį. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, apie 14 val. policijoje buvo gautas pranešimas, kad tą pačią dieną Šilutės plente, už prekybos centro, pirminiais duomenimis, du pažįstami bendraamžiai sumušė 2006 metais gimusį nepilnametį. Pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2023-11-22

Futbolo milžinų mūšyje neapsieita be incidentų – rungtynių pradžią teko nukelti

Pasaulio čempionato atrankos intriguojančiame mače tarp Argentinos ir Brazilijos neapsieita be incidentų. Dar neprasidėjus rungtynėms ir skambant himnams legendiniame „Marakanos“ stadione svečių sirgaliai įsivėlė į konfliktą su policija tribūnuose. Kol kas plačiau apie incidentą ir kas jį galėjo sukelti nepranešama. Pasak pranešimų, iš pradžių sirgaliai įsivėlė į žodinį konfliktą, pranešama ir apie skraidančias kėdes.
2023-11-22

Tokio iškvietimo policija nesitikėjo: „Tai šauk savo tazerį“

Policijai pranešama apie muštynes. Važiuojant dar patikslinama informacija – nurodomi skriaudikų požymiai bei jų buvimo vieta. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus prie baro, prie įėjimo stoviniuoja du piliečiai ir dama. Abu vyriškiai atitinka nurodytus požymius, todėl nedelsiant yra sulaikomi. Piliečiai nenoromis vykdo reikalavimus, jiems į pagalbą atskuba moteris ir apsikabinusi nepaleidžia sulaikytojo.
2023-11-11

Ginti praeivio stojęs vyras buvo stipriai sužalotas: „Man nereikia tų medikų, viskas normaliai yra“

Moterų konfliktas privertė vyrus lieti kraują. Visi muštynių dalyviai turėjo savo versijas, bet galiausiai, išaiškėjo tikroji.  Policijai pranešta apie aštrų konfliktą ir galimai vykstančias muštynės bei tai, kad yra nukentėjusių asmenų. Atvykusius pareigūnus pasitikęs pilietis rodė į nueinantį vyriškį ir įvardijo jį kaip kaltininką.  Sustabdytas vyriškis sutiko grįžti ir paaiškinti įvykio aplinkybes.
2023-11-04

Šiauliuose vairuotojai aiškinosi santykius: vienam papypsėjus, kitas puolė muštis

Eilinė situacija tarp vairuotojų vienoje Šiaulių gatvėje netruko virsti incidentu, kuris vienam iš dalyvių greičiausiai kainuos kelis tūkstančių eurų. Viskas prasidėjo nuo to, kad vienas vairuotojas išvažiuodamas iš prekybos centro užlindo priešais kitą, važiuojantį pagrindiniu keliu.  Pastarasis į tai sureagavo signalizuodamas. O to ir užteko, kad įsiutintų vairuotoją.

Po incidento tribūnuose „Formulės 1“ lenktynių Meksikoje metu vienas iš sirgalių sulaukė griežtos nuobaudos

Savaitgalį Meksikoje vyko incidentų kupinos 19-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės. Jau pirmajame rate jos baigėsi vietiniam herojui Sergio Perezui („Red Bull“). Meksikietis iš 5-os vietos puikiai pajudėjo į startą, pavijo abu lyderius ir išore bandė pakilti į pirmą vietą. Visgi, tuo metu jis su komandos draugu Maxu Verstappenu („Red Bull“) į „dėžę“ įspraudė monakietį Charlesą Leclercą („Ferrari“), kuris neturėjo kur dėtis ir kliudė S.Perezą.
2023-10-31

Paskelbė naujausias detales apie Alytaus ligoninėje sumuštą 27-erių darbuotoją

Ketvirtadienį Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje nutiko neeilinis įvykis. Policijos turimais duomenimis, viena darbuotoja smurtavo prieš kitą ligoninėje dirbančią moterį. Pranešimą apie įvykį policija gavo apie 12 val. „27 metų nukentėjusioji, kuri dirba ligoninėje, kreipėsi į policiją ir informavo, kad į jos kabinetą atėjo du kiti darbuotojai – moteris ir vyras. Atėjusi moteris, nukentėjusiosios teigimu, jai sudavė kelis smūgius, sužalojo, ir iš įvykio vietos pasišalino.
2023-10-30

Kaune – masinės muštynės: girti vyrai kumščiais laidėsi restorano terasoje

Kaune per grupės asmenų muštynes apgadintas restorano inventorius, įvykio vietoje rasti trys nukentėję žmonės. Kaip pranešė Policijos departamentas, vėlų pirmadienio vakarą, apie 23.50 val., Savanorių prospekte, restorano lauko terasoje, tarp asmenų kilo muštynės. Buvo apgadintas lauke buvęs inventorius, o penki konflikte dalyvavę asmenys pasišalino.

Iš kiemo išprašytas vyriškis mandagiai išėjo, bet to neužteko: „O tada aš jį sumušiau“

Policijai paskambinęs vyriškis teigia, kad jį sumušė draugas, tačiau susitikus su pranešėju pareigūnai suabejoja – vyras pats elgiasi itin agresyviai. Policijos susitikimą su dviem susipykusiais ir apsikumščiavusiais draugais nufilmavo „Farai“ operatorius. Pranešėjas pareigūnams tikina, kad aiškinti, dėl ko kilo konfliktas, nėra ko. „Čia nėra, ką pasakoti. Paprašiau draugo cigaretės, o jis mane už nieką mušti pradėjo“, – tikina vyras.
2023-10-01

Vagyste kaltinama Rita nuo kaimynės nuplėšė rūbus: „Tavo sušiktų daiktų aš neėmiau“

Moteris ilgai kentėjo, bet galiausiai jai trūko kantrybė. Ji įtaria, kad draugė iš jos namų vagia daiktus. Moteris nori tam pagaliau padaryti galą. Jau seniai savo bute Zita pasigenda daiktų. Moteris tvirtina, kad į svečius vis užsukanti kaimynė iš buto neša jos turtą. Tačiau Zita vengia konfliktų, todėl ilgą laiką kaimynei nieko nesakė. Zita kaimynę vadina prielipa, ji dažnai lankosi jos bute. „Ką tu jai pasakysi, kiek gali ginčytis?“, – kodėl nutylėdavo kaimynės vagystes aiškino Zita.
2023-09-28

Tėvai įsibaiminę: po 14-mečio smurto prieš mokytoją prabilo apie grasinimus

Šiauliuose mokytoją sumušęs 14-metis pedagogus, bendraklasius ir jų tėvus šiurpino dar nuo pradinių klasių. Maždaug prieš penkerius metus TV3 žinios rodė reportažą, kaip nuo trečioko teroro nukentėję vaikai į ligoninę buvo vežami sulaužytais pirštais, primušti, subadyti. Aiškėja, kad tai tas pats mokinys, kuris praėjusią savaitę klasės akivaizdoje užpuolė keliskart vyresnį mokytoją.
Į viršų