0

Šeštadienį žaidžiamos šešios IX Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės.

Londono „Arsenal“ savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos rezultatu 1:0 įveikė dešimtyje mačą baigusius „Queens Park Rangers“ futbolininkus.

Likus dešimt minučių iki mačo pabaigos iš aikštės buvo išvytas QPR gynėjas Stephanas M'Bia, todėl tuo netruko pasinaudoti varžovų vartus užgulę „kanonieriai“. Jau po keturių minučių „Arsenal“ saugas Mikelis Arteta pelnė pergalę atnešusį įvartį.

Tikra drama buvo užfiksuota rezultatu 3:3 pasibaigusiose lygos debiutantų „Reading“ ir Londono „Fulham“ rungtynėse.

Likus dviems minutėms iki mačo pabaigos ir esant rezultatui 2:2 praėjusią vasarą iš „Manchester United“ į Londono ekipą atvykęs puolėjas Dimitaras Berbatovas išvedė savo komandą į priekį. Nepaisant to, paskutinę pagrindinio laiko minutę „Reading“ saugas Halas Robsonas - Kanu rezultatą išlygino.

Kituose susitikimuose Birmingamo „Aston Villa“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Norwich City“, „Wigan “Athletic„ 2:1 įveikė “West Ham United„, o “Stoke City„ ir “Sunderland" akistata baigėsi be įvarčių.

Šį vakarą 19:30 val. Lietuvos laiku bus žaidžiamos dar vienos Anglijos pirmenybių rungtynės - „Manchester City“ savo aikštėje išmėgins jėgas su „Swansea City“ vienuolike.

IX „Premier“ lygos turo statistika:

Londono „Arsenal“ 1 - 0 Londono „Queens Park Rangers“

• 84' [1 - 0] M.Arteta

• 80' iš aikštės pašalintas S. M'Bia (QPR)

Birmingamo „Aston Villa“ 1 - 1 „Norwich City“

• 27' [1 - 0] C. Benteke

• 79' [1 - 1] M. Turner

• 52' iš aišktės pašalintas J.Bennettas („Aston Villa“)

„Reading“ 3 - 3 Londono „Fulham“

• 26' [1 - 0] M. Leigertwood

• 61' [1 - 1] B. Ruiz

• 77' [1 - 2] C. Baird

• 85' [2 - 2] G. McCleary

• 88' [2 - 3] D. Berbatov

• 90' [3 - 3] H. Robson-Kanu

„Stoke City“ 0 - 0 „Sunderland“