Pirmadienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios Anglijos „Premier lygos rungtynės, kuriose vienas lygos autsaiderių, “Wigan Athletic„ klubas kiek netikėtai įveikė trečioje vietoje esantį Londono “Arsenal„.

Per paskutines penkias rungtynes keturias pergales iškovoję “Wigan Athletic„ futbolininkai, matyt, labai nenori atsisveikinti su aukščiausiuoju šalies futbolo divizionu, nes pastarosiose dvejose rungtynėse sugebėjo įveikti galingas “Manchester United„ ir “Arsenal" ekipas.

Pirmajame kėlinyje, vos 7-ąją rungtynių minutę, po greitos kontraatakos Franco Mathias Di Santo pelnė įvartį ir tiesiog apstulbino „Emirates“ stadiono šeimininkus, tačiau po dar vienos minutės jie galėjo tiesiog griebtis už galvų - pasižymėjo ispanas Jordi Gomezas ir rezultatas tapo 0-2 svečių naudai.

Tokio „šalto dušo“ nesitikėję „Arsenal“ futbolininkai 21-ąją minutę po belgo Thomaso Vermaeleno smūgio galva rezultatą sušvelnino, tačiau tai ir buvo viskas, ką „kanonieriams“ šiose rungtynėse pavyko realizuoti.

Po netikėto pralaimėjimo Arseno Wengero auklėtiniai suteikė galimybę šiuos prisivyti „Tottenham Hotspur“, „Newcastle United“ ir „Chelsea“ klubams, kurie tarpusavyje aršiai kovoja dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje bei savąsias, 34-ojo turo rungtynes žais šeštadienį.

„Arsenal“ 1 - 2 „Wigan Athletic“

7' [0 - 1] F.D. Santo8' [0 - 2] J. Gomez21' [1 - 2] T. Vermaelen