0

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XIX turo rungtynėse labai sunkią pergalę šventė Madrido „Real“ futbolininkai.

Turnyrinėje lentelėje pirmaujantys Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 1-2 palaužė „Mallorca“ vienuolikės pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje apsnūdę svečiai buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo 39 minutę, kuomet po įžaisto kampinio pasižymėjo Tomeras Hemadas.

Iš karto po didžiosios pertraukos 'karališkojo' klubo strategas į aikštę metė Gonzalo Higuainą, o netrukus ant vejos žengė ir Kaka su Fabio Coentrao.

Būtent argentinietis atstatė mačo pusiausvyrą nuginkluodamas varžovų vartininką 72 minutę po savalaikio Mesuto Ozilo perdavimo.

Ir toliau didelėmis pajėgomis atakavusi „Real“ komanda pasiekė savo tikslą likus penkioms minutėms iki pagrindinio susitikimo laiko pabaigos - atkakliai kovojęs tas pats Higuainas privertė suklysti „Mallorca“ gynėją, kamuolys atšoko Jose Maria Callejonui, kuris galingu smūgiu atnešė 'morengams' tris taškus.

Rungtynės galėjo pasisukti ir kita linkme, nes „Mallorca“ komandai dar pirmaujant teisėjas suklydo užfiksuodamas nuošalę, kuomet šeimininkų puolėjas išbėgo vienas prieš Ikerą Casillasą.

„Iberostar“ stadione susirinkę žiūrovai paskutinėmis minutėmis dar apeliavo į Sergio Ramoso žaidimą ranka baudos aikštelėje, tačiau vaizdo pakartojime matyti, kad gynėjui kamuolys pataikė šoną.

Kitoje dvikovoje „Valencia“ savų žiūrovų akivaizdoje kiek netikėtai minimaliu rezultatu 0-1 nusileido San Sebastiano „Sociedad“ ekipai.

Rezultatai:

„Granada“ 1 - 2 Madrido „Rayo“

26' [0 - 1] Michu, 53' [0 - 2] Piti, 87' [1 - 2] F. Rico.

„Sevilla“ 0 - 0 Barselonos „Espanyol“

„Zaragoza“ 1 - 1 Madrido „Getafe“

39' [1 - 0] M. Lanzaro, 79' [1 - 1] J. Paredes (į savus vartus).

„Mallorca“ 1 - 2 Madrido „Real“

39' [1 - 0] T. Hemad, 72' [1 - 1] G. Higuain, 85' [1 - 2] J.M. Callejon.

„Valencia“ 0 - 1 San Sebastiano „Sociedad“

56' [0 - 1] A. Griezmann.