liga bbva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liga bbva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liga bbva“.

„Real“ ir toliau dominuoja Ispanijoje

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXVII turo rungtynėse dar vieną sunkią pergalę išvykoje iškovojo Madrido „Real“ klubas. Čempionate pirmaujanti Jose Mourinho kariauna Sevilijoje po atkaklios kovos 2-3 palaužė vietos „Betis“ vienuolikę ir bent jau vienai dienai padidino persvarą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančios „Barcelona“ ekipos iki trylikos taškų. Nugalėtojus į priekį vedė du kartus varžovų vartininką nuginklavęs Cristiano Ronaldo.
2012-03-11

Ispanijoje – lengva „Real“ pergalė

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXIV turo rungtynėse eilinę lengvą pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai. Turnyrinėje lentelė pirmaujanti Jose Mourinho kariauna savų žiūrovų akivaizdoje sausu rezultatu 4-0 sutriuškino Santandero „Racing“ vienuolikę. Į turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašęs tris taškus 'karališkasis' klubas kartu atsirevanšavo varžovams už nulines lygiąsias pirmajame čempionato rate.
2012-02-19

„Real“ komandą išgelbėjo G. Higuainas ir J. M. Callejonas

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XIX turo rungtynėse labai sunkią pergalę šventė Madrido „Real“ futbolininkai. Turnyrinėje lentelėje pirmaujantys Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 1-2 palaužė „Mallorca“ vienuolikės pasipriešinimą. Pirmajame kėlinyje apsnūdę svečiai buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo 39 minutę, kuomet po įžaisto kampinio pasižymėjo Tomeras Hemadas.
2012-01-15

„Sociedad“ išplėšė fantastišką pergalę

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XIV turo rungtynėse fantastišką pergalę išplėšė San Sebastiano „Sociedad“ futbolininkai. Dvikovoje prieš ambicingąjį „Malaga“ klubą Philippe Montaniero auklėtiniai 88 minutę dar vijosi varžovus, tačiau per likusias mačo minutes sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą į savo pusę. Ypatingai gražų išlyginamąjį įvartį pelnė Carlosas Vela, kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs smūgiu per save.
2011-12-05

Ispanijoje – triuškinanti „Levante“ pergalė

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XIII turo rungtynėse triuškinančią pergalę šventė Valensijos „Levante“ futbolininkai. Puikiais rezultatais stebinantys Juano Ignacio Martinezo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 4-0 įveikė Chichono „Sporting“ vienuolikę. Iškovoti trys taškai „varlėms“ leido ir toliau jaustis saugiai ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri garantuoja kelialapį į UEFA Čempionų lygos turnyrą.
2011-11-28

Ispanijoje „Athletic“ įveikė „Sevilla“

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XII turo rungtynėse Bilbao „Athletic“ futbolininkai išvykoje rezultatu 1-2 palaužė „Sevilla“ vienuolikę. Rezultatai: San Sebastiano „Sociedad“ 0 - 0 Barselonos „Espanyol“ Pamplonos „Osasuna“ 0 - Madrido „Rayo“ Chichono „Sporting“ 2 - 1 Madrido „Getafe“ 35' [0 - 1] Miku, 45' [1 - 1] O. Trejo, 90' [2 - 1] N. Novo. „Sevilla“ 1 - 2 Bilbao „Athletic“ 6' [0 - 1] A. Iraola, 15' [1 - 1] J. Navas, 71' [1 - 2] O.D. Marcos.
2011-11-20

Miesto derbyje „Valencia“ klubas palaužė lygos išsišokėlę „Levante“

Sekmadienį Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybėse buvo žaidžiamos XI turo rungtynės. Miesto derbyje „Valencia“ futbolininkai išvykoje rezultatu 0-2 palaužė lygos išsišokėlės, „Levante“ ekipos, pasipriešinimą ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Kitos dvi dienos dvikovos baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Rezultatai: „Mallorca“ 0 - 0 „Sevilla“ Sevelijos „Betis“ 0 - 0 „Malaga“ Valensijos „Levante“ 0 - 2 „Valencia“ 31' [0 - 1] J. Venta (į savus vartus), 50' [0 - 2] T. Costa.
2011-11-06

Ispanijoje – netikėtas „Sevilla“ klubo pralaimėjimas

Pirmadienį vėlai vakare sužaistose paskutinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių X turo rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė „Sevilla“ futbolininkai. Andalūzijos ekipa savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 1-2 buvo priversta pripažinti lygos naujokės, „Granada“ komandos, pranašumą. Pergalingą įvartį svečiams paskutinę pagrindinio susitikimo laiko minutę pelnė saugas Mikelis Rico Moreno.
2011-11-01

„Real“ nepaliko vilčių „Villarreal“ ekipai

Trečiadienį vėlai vakare sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių IX turo rungtynėse eilinę pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai. Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje jau pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė „Villarreal“ vienuolikę į nokdauną, po kurio svečiai atsigauti nesugebėjo - 'karališkasis' klubas triumfavo sausu rezultatu 3-0. „Sužaidėme puikiai, ypač pirmajame kėlinyje,- kalbėjo K. Benzema. - Manau, kad dabar “Real„ komanda yra pajėgiausia Ispanijoje.
2011-10-27

„Levante“ – vienvaldė Ispanijos čempionato lyderė

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių VIII turo rungtynėse dar vieną fantastišką pasirodymą surengė Valensijos „Levante“ futbolininkai. Vienvaldžiais čempionato lyderiais tapę Juano Ignacio Martinezo auklėtiniai išvykoje sausu rezultatu 0-3 sutriuškino „Villarreal“ vienuolikę. Tai buvo jau šeštoji iš eilės lygos išsišokėlių pergalė.