Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XIV turo rungtynėse fantastišką pergalę išplėšė San Sebastiano „Sociedad“ futbolininkai.

Dvikovoje prieš ambicingąjį „Malaga“ klubą Philippe Montaniero auklėtiniai 88 minutę dar vijosi varžovus, tačiau per likusias mačo minutes sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą į savo pusę.

Ypatingai gražų išlyginamąjį įvartį pelnė Carlosas Vela, kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs smūgiu per save.

„Mallorca“ - Bilbao „Athletic“ dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rezultatai:

Madrido „Atletico“ 3 - 1 Madrido „Rayo“

25' [1 - 0] G. Fernandez, 74' [2 - 0] R. Falcao, 90' [3 - 0] E. Salvio, 90' [3 - 1] G. Fernandez (į savus vartus)

San Sebastiano „Sociedad“ 3 - 2 „Malaga“

10' [1 - 0] M. Demichelis (į savus vartus), 21' [1 - 1] S. Rondon, 59' [1 - 2] M. Fernandez, 89' [2 - 2] C. Vela, 90' [3 - 2] D. Ifran

Pamplonos „Osasuna“ 2 - 1 Sevilijos „Betis“

39' [1 - 0] M. Flano, 80' [1 - 1] R.C. Martin, 90' [2 - 1] J. Nekounam

„Mallorca“ 1 - 1 Bilbao „Athletic“

3' [1 - 0] Alvaro, 45' [1 - 1] F. Amorebieta

„Granada“ 1 - 0 „Zaragoza“

44' [1 - 0] O. Ighalo