Trečiadienį vėlai vakare sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių IX turo rungtynėse eilinę pergalę iškovojo Madrido „Real“ futbolininkai.

Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje jau pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė „Villarreal“ vienuolikę į nokdauną, po kurio svečiai atsigauti nesugebėjo - 'karališkasis' klubas triumfavo sausu rezultatu 3-0.

„Sužaidėme puikiai, ypač pirmajame kėlinyje,- kalbėjo K. Benzema. - Manau, kad dabar “Real„ komanda yra pajėgiausia Ispanijoje. Pergalė buvo labai svarbi. Nesvarbu, įmušiau aš ar Gonzalo Higuainas. Mūsų tikslas - pelnyti įvarčius ir padėti komandai. Svarbiausia - pergalė.“ Nacionalinėse pirmenybėse K. Benzema per 7 mačus įmušė keturis įvarčius.

Čempionato turnyrinėje lentelėje ir toliau netikėtai pirmauja Valensijos „Levante“ ekipa, kuri šįkart namuose jau per teisėjo pridėtą laiką 3-2 palaužė San Sebasiano „Sociedad“ komandą.

Kitose įdomesnėse dvikovoje „Valencia“ 0-1 nugalėjo „Zaragoza“ vienuolikę, o į duobę įkritusi „Malaga“ buvo priversta pripažinti Madrido „Rayo“ pranašumą - 2-0.

Rezultatai:

Madrido „Getafe“ 2 - 2 Pamplonos „Osasuna“

7' [0 - 1] Ibrahima, 62' [1 - 1] D. Guiza, 66' [1 - 2] Ibrahima, 76' [2 - 2] D. Guiza

Valensijos „Levante“ 3 - 2 San Sebastiano „Sociedad“

4' [0 - 1] D. Estrada, 56' [1 - 1] V.R. Nano, 61' [2 - 1] Valdo, 86' [2 - 2] I. Martinez, 90' [3 - 2] R. Suarez, 90' iš aikštės pašalintas J. Garcia („Levante“)

Madrido „Rayo“ 2 - 0 „Malaga“

7' [1 - 0] P. Botelho, 69' [2 - 0] R. Tamudo, 37' iš aikštės pašalintas Eliseu („Malaga“)

„Zaragoza“ 0 - 1 „Valencia“

82' [0 - 1] J. Alba

„Mallorca“ 1 - 2 Chichono „Sporting“

16' [1 - 0] G. Castro, 49' [1 - 1] Bilic, 65' [1 - 2] Victor (į savus vartus)

Madrido „Real“ 3 - 0 „Villarreal“

6' [1 - 0] K. Benzema, 11' [2 - 0] Kaka, 31' [3 - 0] A.D. Maria