Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai iškovojo penkis aukso medalius.

Šalies čempionais tapo Ramūnas Dagys (60 kg, Vilnius-Anykščių rajonas), Remigijus Guntis (66 kg, Vilnius-Šiaulių rajonas), Julius Matuzevičius (84 kg, Vilnius-Joniškio rajonas), Vilius Laurinaitis (96 kg, Vilnius-Joniškio rajonas) ir Marijus Grygelis (120 kg, Vilnius-Šiaulių rajonas).

Dviejose svorio kategorijose nugalėtojais tapo Klaipėdos atletai, vieną aukso medalį pelnė Šiaulių miesto sportininkai.

Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių pirmenybėse dalyvavo 105 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Kazlų Rūdos miestų bei Joniškio, Anykščių, Šiaulių, Tauragės rajonų.