remigijus guntis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „remigijus guntis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „remigijus guntis“.

M. Knystautas – Šiaurės šalių jaunių čempionato nugalėtojas

Taline vykusio Šiaurės šalių graikų-romėnų imtynių čempionato jaunių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 100 kg klaipėdietis Mantas Knystautas iškovojo aukso medalį. Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis įveikė tris varžovus. Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Kristupas Šleiva (42 kg) pelnė sidabro apdovanojimą. Jaunimo amžiaus grupėje antrąją vietą užėmė Remigijus Guntis (74 kg) iš Šiaulių rajono.
2011-06-08

Jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate dominavo LOSC atletai

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai iškovojo penkis aukso medalius.
2010-03-13

Be medalių, bet su potencialu

Nors iš Serbijoje vykusio Europos jaunių (iki 17 metų) graikų-romėnų imtynių čempionato lietuviai grįžo be medalių, tiek patys sportininkai, tiek jų treneriai rezultatais pernelyg nenusivylė. Aukščiausia – penkta vieta Senojo žemyno pirmenybėse Zrenjanine aukščiausiai iš mūsiškių pakilti pavyko Juliui Matuzevičiui (76 kg) ir Viliui Laurinaičiui (85 kg). Abu jie savo svorio kategorijose užėmė penktąsias vietas ir buvo per žingsnį nuo medalių.
2009-08-07

Lietuvos jauniai Serbijoje medalių neiškovojo

Zrenjanine (Serbija) vykusiame Europos graikų-romėnų jaunių imtynių čempionate aukščiausiai pakilo Julius Matuzevičius (76 kg) ir Vilius Laurinaitis (85 kg). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo po dvi pergales ir užėmė penktąsias vietas.
2009-07-28

Iš Ukrainos – trys imtynininkų medaliai

Tris medalius parsivežė mūsų šalies jauniai iš Kijeve vykusio graikų-romėnų imtynių turnyro. Aukso medalį iškovojo Vilius Laurinaitis, antrą vietą užėmė Ramūnas Dagys, o bronzinį apdovanojimą laimėjo Julius Matuzevičius. „Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai padarė didžiulę pažangą. Pernai iš šio turnyro grįžome su dviem „bronzom“, o šiemet net ir tik vieną kovą turėję atletai pridarė varžovams nemalonumų“, - gerų žodžių negailėjo rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.
2009-02-24

Vilniuje įvyko atvirasis graikų-romėnų imtynių čempionatas

Vilniuje vyko atviros miesto graikų-romėnų imtynių pirmenybės. Varžybose kovojo vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių sportininkai. Į sostinės pirmenybes atvyko svečiai iš Lenkijos, todėl varžybos įgijo tarptautinio turnyro statusą. Ant kilimo teisėjavo treneriai, kuriems  arbitro amatas pravers būsimose  artėjančiose šalies vaikų ir jaunučių imtynių pirmenybėse bei įvairiuose turnyruose.
2009-02-17

Estijoje – Lietuvos imtynininkų benefisas

Kohtla-Jarvėje (Estija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo jaunių, jaunimo ir suaugusių amžiaus grupės atletai. Suaugusiųjų turnyre aukso medalį iškovojo Marijus Grygelis. Jis buvo jauniausias svorio kategorijos iki 120 kilogramų dalyvis. Nepaisant to, Marijus jau pirmoje kovoje ant menčių paguldė po pertraukos ant imtynių kilimo grįžusį Europos ir pasaulio čempionatų prizininką Robertą Budrį.
2009-01-20

Lietuvos imtynininkai – jaunių turnyro Ukrainoje nugalėtojai

Ukrainoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų bei moterų imtynių turnyre nugalėjo Lietuvos atstovai Julius Matuzevičius (svorio kategorija iki 76 kg) ir Indrė Bubelytė (per 60 kg). Kaip skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai, jauniesiems imtynininkams įteikti ir piniginiai prizai - po 500 grivinų (apie 150 Lt). Artūras Macijevskis (54 kg), Remigijus Guntis (63 kg), Laimonas Gečas (63 kg) ir Artūras Pauliukevičius (85 kg) iškovojo bronzos medalius.
2008-12-22

Lietuvos imtynių komanda – turnyro Lenkijoje nugalėtoja

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos rinktinė tarp 43 komandų užėmė pirmąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos  pranešime spaudai.
2008-10-20

Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynininkai medalių nenuskynė

Daugpilyje vykusiame Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynių specialistai nekantriai laukė graikų-romėnų imtynininkų pasirodymo. Kaip pastaruoju metu tapo įprasta, mūsų šalies treneriai į varžybas delegavo pilnos sudėties komandą – sportininkai kovojo kiekvienoj iš dešimties svorio kategorijų. Gausus būrys žiūrovų mėgavosi lietuvių, kurių pagrindą sudarė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai, kovomis. Deja, šį kartą nei vienam iš atletų nepavyko užkopti ant prizininkų garbės pakylos.