Baltarusijoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre puikiai pasirodė Lietuvos atstovai.

Įspūdingiausiai atrodė nugalėtojų pakyla, kuomet apdovanojo sportininkus svorio kategorijoje iki 46 kilogramų. Visus prizus iškovojo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai - pirmąją vietą užėmė Ramūnas Dagys, antras buvo Žydrūnas Vedrevičius, o bronzos medalis atiteko Artūrui Sekui.

Nugalėtojų titulus šiame turnyre taip pat iškovojo vilnietis Artūras Macijevskis (42 kg) bei Modestas Varnauskas (76 kg) iš Anykščių.

Svorio kategorijos iki 50 kg finale Remigijus Guntis (LOSC) pralaimėjo dvejais metais vyresniam varžovui iš Gardino bei tenkinosi antrąja vieta.

Eivydas Sekus (50 kg; LOSC), Linas Šilinis (50 kg; Anykščiai), Vilius Laurinaitis (69 kg; LOSC) bei Aurimas Kolosovskis (63 kg; LOSC) varžybose užėmė penktąsias vietas.

Tarptautiniame jaunių graikų-romėnų turnyre Baltarusijoje dalyvavo 140 sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos bei Lietuvos.