žydrūnas vedrevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žydrūnas vedrevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žydrūnas vedrevičius“.

Be medalių, bet su potencialu

Nors iš Serbijoje vykusio Europos jaunių (iki 17 metų) graikų-romėnų imtynių čempionato lietuviai grįžo be medalių, tiek patys sportininkai, tiek jų treneriai rezultatais pernelyg nenusivylė. Aukščiausia – penkta vieta Senojo žemyno pirmenybėse Zrenjanine aukščiausiai iš mūsiškių pakilti pavyko Juliui Matuzevičiui (76 kg) ir Viliui Laurinaičiui (85 kg). Abu jie savo svorio kategorijose užėmė penktąsias vietas ir buvo per žingsnį nuo medalių.
2009-08-07

Lietuvos jauniai Serbijoje medalių neiškovojo

Zrenjanine (Serbija) vykusiame Europos graikų-romėnų jaunių imtynių čempionate aukščiausiai pakilo Julius Matuzevičius (76 kg) ir Vilius Laurinaitis (85 kg). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo po dvi pergales ir užėmė penktąsias vietas.
2009-07-28

Lietuvos imtynių komanda – turnyro Lenkijoje nugalėtoja

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos rinktinė tarp 43 komandų užėmė pirmąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos  pranešime spaudai.
2008-10-20

Jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Latvijoje lietuviai buvo antri

Latvijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunių komandiniame turnyre antrąją vietą užėmė Lietuvos rinktinė. Lietuvos imtynininkai 4:6 pralaimėjo Baltarusijos ekipai, 7:3 bei 6:4 nugalėjo atitinkamai Latvijos-2 bei Latvijos-1 komandas ir 7:3 įveikė Estijos rinktinę.
2007-05-09

Tarptautinio jaunių imtynių turnyro nugalėtojais Baltarusijoje tapo trys lietuviai

Baltarusijoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre puikiai pasirodė Lietuvos atstovai.Įspūdingiausiai atrodė nugalėtojų pakyla, kuomet apdovanojo sportininkus svorio kategorijoje iki 46 kilogramų. Visus prizus iškovojo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai - pirmąją vietą užėmė Ramūnas Dagys, antras buvo Žydrūnas Vedrevičius, o bronzos medalis atiteko Artūrui Sekui.
2007-04-06

Jaunųjų Lietuvos imtynininkų pergalės turnyre Estijoje

Estijoje vykusiame 30-ajame Jaan Jaago atminimo graikų-romėnų imtynių turnyre jaunimo amžiaus grupėje varžybų nugalėtojais tapo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai - Remigijus Guntis (svorio kategorija iki 50 kg) ir Eivydas Sekus (54 kg) bei sunkiasvoris panevėžietis Domantas Vizbaras. Ypač daug pagyrimo žodžių nusipelnė buvęs Šiaulių rajono auklėtinis R. Guntis.