ramūnas dagys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramūnas dagys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramūnas dagys“.

Imtynininkai išsidalijo Lietuvos čempionato medalius

Šeštadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže vykusiame 65-ajame Lietuvos imtynių čempionate išdalinta 19 medalių komplektų Kova vyko ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri šiais metais pasaulio ir Europos čempionatuose pradės kovą dėl kelialapių į 2012 metų Londono olimpines žaidynes. Nugalėtojų titulus apgynė 11 sportininkų. Penkiose graikų-romėnų imtynių svorio kategorijose iš septynių nugalėjo Vilniaus atstovai.
2011-01-23

Imtynininkas R. Dagys pasaulio imtynių čempionate – penktas

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančio pasaulio jaunimo imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 55 kg (27 dalyviai) Lietuvos atstovas Ramūnas Dagys užėmė penktąją vietą. Lietuvis kovoje dėl bronzos medalio 0-2 (0:7, 0:7) nusileido Azijos jaunimo čempionato sidabro medalio laimėtojui iraniečiui Samanui Abdouli. Pirmojoje kovoje R. Dagys 2-0 (1:0, 1:0) įveikė portugalą Joao Carvalho, o po to pralaimėjo būsimam čempionui Stepanui Marianianui iš Rusijos.
2010-07-22

Klaipėdoje Ramūno Dagio paroda „Šviesos ieškojimas“

Šiaulių krašte gyvenantis ir kuriantis dailininkas, pedagogas, aktyvus įvairių meno plenerų bei parodų dalyvis savo personalinę parodą Klaipėdoje pristato pirmą kartą. Pasak menotyrininko Remigijaus Venckaus, abstrahuota tapyba išreikšti R. Dagio kūriniai atveria svarbiausią šio žanro pusę – spalvų žaismą. Spalva ne tik paneigia formos svarbą, bet ir tampa jausmo išraiška. Išsiliedama ji ne tik išbarsto savo neaprėpiamas ženklines reikšmes, bet ir priskiria sau formos vaidmenį.
2010-06-28

Jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate dominavo LOSC atletai

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai iškovojo penkis aukso medalius.
2010-03-13

Be medalių, bet su potencialu

Nors iš Serbijoje vykusio Europos jaunių (iki 17 metų) graikų-romėnų imtynių čempionato lietuviai grįžo be medalių, tiek patys sportininkai, tiek jų treneriai rezultatais pernelyg nenusivylė. Aukščiausia – penkta vieta Senojo žemyno pirmenybėse Zrenjanine aukščiausiai iš mūsiškių pakilti pavyko Juliui Matuzevičiui (76 kg) ir Viliui Laurinaičiui (85 kg). Abu jie savo svorio kategorijose užėmė penktąsias vietas ir buvo per žingsnį nuo medalių.
2009-08-07

Lietuvos jauniai Serbijoje medalių neiškovojo

Zrenjanine (Serbija) vykusiame Europos graikų-romėnų jaunių imtynių čempionate aukščiausiai pakilo Julius Matuzevičius (76 kg) ir Vilius Laurinaitis (85 kg). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo po dvi pergales ir užėmė penktąsias vietas.
2009-07-28

V. Žmogino turnyre Lietuvos imtynininkai pelnė aštuonis aukso medalius

Anykščių pramogų ir sporto komplekse „Keturi kalnai“ vykusiame tradiciniame 12-ajame tarptautiniame Vlado Žmogino vardo jaunučių ir jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo aštuonis aukso medalius.
2009-06-01

Iš Ukrainos – trys imtynininkų medaliai

Tris medalius parsivežė mūsų šalies jauniai iš Kijeve vykusio graikų-romėnų imtynių turnyro. Aukso medalį iškovojo Vilius Laurinaitis, antrą vietą užėmė Ramūnas Dagys, o bronzinį apdovanojimą laimėjo Julius Matuzevičius. „Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai padarė didžiulę pažangą. Pernai iš šio turnyro grįžome su dviem „bronzom“, o šiemet net ir tik vieną kovą turėję atletai pridarė varžovams nemalonumų“, - gerų žodžių negailėjo rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.
2009-02-24

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Estijoje – Lietuvos imtynininkų benefisas

Kohtla-Jarvėje (Estija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo jaunių, jaunimo ir suaugusių amžiaus grupės atletai. Suaugusiųjų turnyre aukso medalį iškovojo Marijus Grygelis. Jis buvo jauniausias svorio kategorijos iki 120 kilogramų dalyvis. Nepaisant to, Marijus jau pirmoje kovoje ant menčių paguldė po pertraukos ant imtynių kilimo grįžusį Europos ir pasaulio čempionatų prizininką Robertą Budrį.