Baltarusijoje vykusiame XII tarptautiniame jaunių ir jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kg tapo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Tomas Cibulskis.

Trenerio Olego Antoščenkovo auklėtinis jaunimo amžiaus grupėje nugalėjo varžybų šeimininką Stanislavą Koncevojų, sutriuškino Vitebsko imtynių mokyklos atstovą Eugenijų Curaną, o finale privertė pasiduoti Maksimą Čižionoką iš Gomelio.

"Tomas pasiekė puikią sportinę formą - ant kilimo jis tiesiog išdykavo. Buvusio joniškiečio pergalė jaunimo varžybose svorio kategorijoje iki 84 kilogramų neatsitiktinė. Jo veiksmai salėje kėlė nuostabą",- pagyrimo žodžių negailėjo turnyro kovas stebėjęs Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas.

Dar du mūsų lietuviai tapo tarptautinio šio turnyro prizininkais - Andrius Putna (66 kg) ir sunkiasvoris Marijus Grygelis (120 kg) iškovojo bronzos medalius.

Jaunių amžiaus grupėje trečią vietą užėmė Ramūnas Dagys (50 kg).

Turnyre Baltarusijoje dalyvavo 162 sportininkai, kurie atstovavo 26 komandoms iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos.