andrius putna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius putna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius putna“.

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Lietuvos imtynininkai Suomijoje iškovojo net keturis medalius

Suomijoje vykusiame 30-ajame tarptautiniame Herman Kare graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius, o komandų įskaitoje mūsiškiai užėmė trečiąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai. Sidabro medalį pelnė Svajūnas Adomaitis (svorio kategorija iki 60 kg), o Edgaras Venckaitis (iki 66 kg), Aleksandras Kazakevičius (iki 74 kg) ir Artūras Jankauskas (iki 96 kg) iškovojo bronzos apdovanojimus.
2009-01-12

Lietuvos imtynininkai džiugina pergalėmis

Lietuvos graikų-romėnų imtynių komanda Suomijoje vykusiame turnyre iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį. Šešioliktą kartą vykusiame turnyre vietinės žvaigždės buvo lietuvių šešėlyje. Ko gero, su liūdesiu širdy suomiai prizą, skirtą geriausiam varžybų imtynininkui, įteikė Valdemarui Venckaičiui. Kitaip ir negalėjo būti. Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas kovojo galingai ir pradžiai vieną po kito paklojo tris suomius paeiliui.
2008-11-12

A.Lukošaičiui – pasaulio imtynių sidabras

Stambule vykstančiame pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Aldas Lukošaitis iškovojo sidabro medalį. Finalinėje imtyje svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Aldas pralaimėjo Zaurui Kareževui iš Rusijos. „Rusas rado skylę Lukošaičio gynyboje, atliko du ridenimus ir iškovojo auksą. Aš taip pat žinojau, kad parteryje bus nelengva, tačiau gynybos šlifavimui jau pritrūko laiko“, - lemiamą imtį komentavo treneris Vidas Paleckis. Kelyje į finalą Aldas Lukošaitis įveikė tris varžovus.
2008-07-31

Artūras Jankauskas – Europos jaunimo imtynių vicečempionas

Košicėje (Slovakija) vykusiame Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientas Artūras Jankauskas iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 96 kilogramų! Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis pirmose imtyse įveikė tris varžovus, tarp jų ir 2005 metų Europos jaunių čempioną moldavą Mariną Cazacą, ir tik finale rezultatu 0:3/1:1 nusileido labai stipriam priešininkui Konstantinui Jefimovui iš Rusijos.
2008-07-21

Aldas Lukošaitis – tarptautinio imtynių turnyro Ukrainoje nugalėtojas

Mariupolyje (Ukraina) vykusio tarptautinio Europos čempiono Grigorijaus Komyšenkos vardo graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kg tapo neseniai rankos traumą išsigydęs Aldas Lukošaitis. "Tik pirma imtis su ukrainiečiu Vladimiru Zaicevu buvo kiek lengvesnė. Su kitais varžovais reikėjo kovoti iš peties. Atkaklios buvo grumtynės su Ukrainos čempionato prizininku Aleksandru Šišmanu ir baltarusiu Michailu Čižanoku.
2008-04-09

Lietuvos imtynininkas Ukrainoje liko antras

Zaporožėje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre antrąją vietą svorio kategorijoje iki 55 kg užėmė Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Nemeikšis.Jis pirmojoje kovoje 5:2 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinės narį Sergejų Ostapenką, o antrojoje imtyje 7:3 privertė pasiduoti ukrainietį Aleksandrą Stepanovą iš Charkovo.
2008-01-31

Imtynininkai iš Ukrainos grįžo ne tuščiomis

Zaporožėje (Ukraina) mieste vyko tarptautinis E. Truchino vardo graikų- romėnų imtynių jaunimo turnyras.  Kauno  S.Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Nemeikšis svorio kategorijoje iki 55 kilogramų užėmė antrą vietą. Jis pirmoje kovoje taškais 5:2 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinės narį Sergejų Ostapenką. Antrojoje imtyje taškais 3:7 nugalėjo ukrainietį Aleksandrą Stepanovą iš Charkovo.
2008-01-31

Lietuvio imtynininko pergalė Baltarusijoje

Baltarusijoje vykusiame XII tarptautiniame jaunių ir jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kg tapo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Tomas Cibulskis.Trenerio Olego Antoščenkovo auklėtinis jaunimo amžiaus grupėje nugalėjo varžybų šeimininką Stanislavą Koncevojų, sutriuškino Vitebsko imtynių mokyklos atstovą Eugenijų Curaną, o finale privertė pasiduoti Maksimą Čižionoką iš Gomelio.
2007-10-09

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionato nugalėtojai

Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių pirmenybėse dalyvavo 74 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Visagino miestų bei Joniškio, Šiaulių, Tauragės ir Anykščių rajonų.Stipriausieji sportininkai toliau ruošis šių metų Europos jaunimo čempionatui, kuris Serbijos sostinėje Belgrade vyks birželio 29 - liepos 1 dienomis.