Zaporožėje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre antrąją vietą svorio kategorijoje iki 55 kg užėmė Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Nemeikšis.

Jis pirmojoje kovoje 5:2 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinės narį Sergejų Ostapenką, o antrojoje imtyje 7:3 privertė pasiduoti ukrainietį Aleksandrą Stepanovą iš Charkovo. Pusfinalyje po labai atkaklios kovos L. Nemeikšis 11:9 nugalėjo vietos sportininką Vadimą Gorpinčenką, tačiau finale kovą dėl aukso medalio 2:5 pralaimėjo Ukrainos jaunimo čempionui Aleksandrui Melnikovui.

Šioje svorio kategorijoje varžėsi ir Antonas Audickas. Jis pirmąją imtį 5:6 pralaimėjo ukrainiečiui Vitalijui Mausui bei tarp 23 dalyvių tenkinosi penkioliktąja pozicija.

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų tarp 33 sportininkų penktąją vietą iškovojo Andrius Putna. Jis pirmojoje imtyje 8:1 nugalėjo ukrainietį Vladimirą Mytko, antrojoje kovoje 9:1 nugalėjo vietos sportininką Olegą Karpenką. Pusfinalio imtyje A. Putna 4:7 turėjo pripažinti būsimojo turnyro nugalėtojo Ruslano Muntiano iš Nikolajevo pranašumą.

Paguodos varžybose A. Putna 9:0 sutriuškino Michailą Puzį iš Mariupolio miesto, o dvikovoje dėl bronzos medalio 1:4 nusileido kitam Mariupolio imtynininkui Sergejui Vasilčenkai.

Svorio kategorijoje iki 60 kilogramų tarp 25 dalyvių penkioliktas buvo Olegas Lavruvjanecas. Jis pirmąją imtį po labai permainingos kovos 9:10 pralaimėjo kijeviečiui Andrejui Gaidukui.

Tarptautiniame jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre kovojo 157 sportininkai iš Ukrainos, Baltarusijos bei Lietuvos.