liutauras nemeikšis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liutauras nemeikšis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liutauras nemeikšis“.

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

A. Lukošaitis graikų-romėnų imtynių turnyre Vokietijoje buvo antras

"Vokietijos taurės 2008" jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre antrąją vietą užėmė bei sidabro medalį iškovojo Aldas Lukošaitis. Trenerių Vido Paleckio ir Vladimiro Audicko auklėtinis svorio kategorijoje iki 84 kilogramų 8:1 nugalėjo prancūzą Cyrilą Veskaną, ant menčių paguldė Lenkijos sportininką Pšemyslavą Mazurą, o vėliau net 9:0 nugalėjo kitą lenką Pšemyslavą Gutiarą. Finalinėje imtyje A. Lukošaitis susitiko su Gruzijos sportininku Gioraju Grinašviliu.
2008-04-28

Aldas Lukošaitis – tarptautinio imtynių turnyro Ukrainoje nugalėtojas

Mariupolyje (Ukraina) vykusio tarptautinio Europos čempiono Grigorijaus Komyšenkos vardo graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 84 kg tapo neseniai rankos traumą išsigydęs Aldas Lukošaitis. "Tik pirma imtis su ukrainiečiu Vladimiru Zaicevu buvo kiek lengvesnė. Su kitais varžovais reikėjo kovoti iš peties. Atkaklios buvo grumtynės su Ukrainos čempionato prizininku Aleksandru Šišmanu ir baltarusiu Michailu Čižanoku.
2008-04-09

Lietuvos imtynininkas Ukrainoje liko antras

Zaporožėje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre antrąją vietą svorio kategorijoje iki 55 kg užėmė Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Nemeikšis.Jis pirmojoje kovoje 5:2 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinės narį Sergejų Ostapenką, o antrojoje imtyje 7:3 privertė pasiduoti ukrainietį Aleksandrą Stepanovą iš Charkovo.
2008-01-31

Imtynininkai iš Ukrainos grįžo ne tuščiomis

Zaporožėje (Ukraina) mieste vyko tarptautinis E. Truchino vardo graikų- romėnų imtynių jaunimo turnyras.  Kauno  S.Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Liutauras Nemeikšis svorio kategorijoje iki 55 kilogramų užėmė antrą vietą. Jis pirmoje kovoje taškais 5:2 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinės narį Sergejų Ostapenką. Antrojoje imtyje taškais 3:7 nugalėjo ukrainietį Aleksandrą Stepanovą iš Charkovo.
2008-01-31

Anykščiuose vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre dominavo lietuviai

168 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lenkijos dalyvavo VI tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Vladui Žmoginui atminti. Varžybos vyko naujame Anykščių miesto pramogų ir sporto komplekse "Mindaugo karūna".Sportininkai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: gimę 1987-1989 metais bei 1990 metais ir jaunesni. Turnyrą organizavo imtynių klubas "Ąžuolas" kartu su Anykščių kūno kultūros ir sporto centru.