"Vokietijos taurės 2008" jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre antrąją vietą užėmė bei sidabro medalį iškovojo Aldas Lukošaitis.

Trenerių Vido Paleckio ir Vladimiro Audicko auklėtinis svorio kategorijoje iki 84 kilogramų 8:1 nugalėjo prancūzą Cyrilą Veskaną, ant menčių paguldė Lenkijos sportininką Pšemyslavą Mazurą, o vėliau net 9:0 nugalėjo kitą lenką Pšemyslavą Gutiarą.

Finalinėje imtyje A. Lukošaitis susitiko su Gruzijos sportininku Gioraju Grinašviliu. Abu atletai gerai gynėsi, neleido varžovams pelnyti taškų. Tačiau šį kartą palankesni burtai teko gruzinui, kuriam buvo skirta pirmoji vieta.

"Dabar didžiausią dėmesį skirsime metimams stovėsenoje ir atakos parteryje tobulinimui. Aldas tikrai niekuo nenusileido gruzinui, tačiau negalime ateityje pasikliauti burtais - reikia iškovoti taškus iki likimo malonės",- auklėtinio kovas komentavo treneris V. Paleckis.

Šioje svorio kategorijoje varžėsi 14 atletų.

Svorio kategorijoje iki 60 kilogramų tarp 18 sportininkų Liutauras Nemeikšis užėmė penktąją vietą. Jis pirmojoje imtyje 5:2 nugalėjo estą Rauno Pajuvidiką, antrąją kovą 0:8 pralaimėjo Lenkijos sportininkui Pšemyslavui Kračkovskiui, kuris vėliau iškopė į finalą.

Paguodos imtyje L. Nemeikšis lygioje kovoje nugalėjo Izraelio atstovą Vladimirą Cariuką, o grumtynėse dėl bronzos 0:12 turėjo pripažinti Gruzijos sportininko Utchos Šavadzės pranašumą.

Penktąją vietą taip pat užėmė ir Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Antonas Audickas. Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų (11 dalyvių) jis 10:0 įveikė Kšyštofą Jagodzinskį iš Lenkijos, 1:10 pralaimėjo būsimajam turnyro nugalėtojui lenkui Marcinui Kunišui. Kovoje dėl trečiosios vietos A. Audickas įtemptoje kovoje pralaimėjo vokiečiui Brianui Tevesui.

Jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyre Vokietijoje dalyvavo 110 sportininkų iš vienuolikos valstybių.