vilius laurinaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilius laurinaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilius laurinaitis“.

Lietuvis pralaimėjo lemiamą kovą dėl vietos Tokijo olimpiadoje

Sofijoje (Bulgarija) vykstančiame pasauliniame olimpinių imtynių atrankos turnyre per žingsnį nuo kelialapio į Tokiją liko lietuvis Vilius Laurinaitis. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 97 kg lietuvis šventė tris pergalės iš eilės ir pateko į pusfinalį. Deja, lemiamoje kovoje V.Laurinaitis 0:8 neprilygo Dagestane gimusiam Čekijos atstovui Arturui Omarovui.
2021-05-08

Pasaulio čempioną įveikęs imtynininkas Laurinaitis – per žingsnį nuo Tokijo

Sofijoje (Bulgarija) prie pabaigos artėjančiame pasauliniame olimpinių imtynių atrankos turnyre per žingsnį nuo kelialapio į Tokiją atsidūrė Vilius Laurinaitis. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 97 kg lietuvis pirmoje kovoje eliminavo Europos žaidynių ir Europos vicečempioną baltarusį Aleksandrą Hraboviką. Kova baigėsi 3:3, bet pagal papildomus rodiklius pranašesnis buvo lietuvis. Vėliau V.Laurinaitis užtikrintai 9:0 nugalėjo japoną Yutą Narą.
2021-05-08

Imtynininkas Vilius Laurinaitis - Paryžiaus Grand Prix turnyro prizininkas

Paryžiuje vykstančiame imtynių Grand Prix turnyre sėkmingai rungėsi ir bronzos medalį iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis. Graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis svorio kategorijoje iki 98 kilogramų aiškia persvara per pusantros minutės įveikė lenką Marciną Olejnyczaką, o ketvirtfinalyje vos per 28 sek.
2015-02-01

SELL žaidynėse dviejų imtynių lyderių akistatoje pajėgesnis buvo V.Laurinaitis

Tartu (Estija) finišavo SELL žaidynės. Kasmet vykstančiose įvairių sporto šakų žaidynėse tarp Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos studentų šiemet sėkmė šypsojosi mūsų šalies imtynininkams ir imtynininkėms, praneša imtynes.lt. Lietuvos graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių atstovai Estijoje iškovojo aukso medalius devyniose svorio kategorijose iš 15-kos.
2014-05-19

Lietuvos jauniai Serbijoje medalių neiškovojo

Zrenjanine (Serbija) vykusiame Europos graikų-romėnų jaunių imtynių čempionate aukščiausiai pakilo Julius Matuzevičius (76 kg) ir Vilius Laurinaitis (85 kg). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo po dvi pergales ir užėmė penktąsias vietas.
2009-07-28

Iš Ukrainos – trys imtynininkų medaliai

Tris medalius parsivežė mūsų šalies jauniai iš Kijeve vykusio graikų-romėnų imtynių turnyro. Aukso medalį iškovojo Vilius Laurinaitis, antrą vietą užėmė Ramūnas Dagys, o bronzinį apdovanojimą laimėjo Julius Matuzevičius. „Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai padarė didžiulę pažangą. Pernai iš šio turnyro grįžome su dviem „bronzom“, o šiemet net ir tik vieną kovą turėję atletai pridarė varžovams nemalonumų“, - gerų žodžių negailėjo rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.
2009-02-24

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Estijoje – Lietuvos imtynininkų benefisas

Kohtla-Jarvėje (Estija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo jaunių, jaunimo ir suaugusių amžiaus grupės atletai. Suaugusiųjų turnyre aukso medalį iškovojo Marijus Grygelis. Jis buvo jauniausias svorio kategorijos iki 120 kilogramų dalyvis. Nepaisant to, Marijus jau pirmoje kovoje ant menčių paguldė po pertraukos ant imtynių kilimo grįžusį Europos ir pasaulio čempionatų prizininką Robertą Budrį.
2009-01-20

Lietuvos imtynių komanda – turnyro Lenkijoje nugalėtoja

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos rinktinė tarp 43 komandų užėmė pirmąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos  pranešime spaudai.
2008-10-20

Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynininkai medalių nenuskynė

Daugpilyje vykusiame Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynių specialistai nekantriai laukė graikų-romėnų imtynininkų pasirodymo. Kaip pastaruoju metu tapo įprasta, mūsų šalies treneriai į varžybas delegavo pilnos sudėties komandą – sportininkai kovojo kiekvienoj iš dešimties svorio kategorijų. Gausus būrys žiūrovų mėgavosi lietuvių, kurių pagrindą sudarė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai, kovomis. Deja, šį kartą nei vienam iš atletų nepavyko užkopti ant prizininkų garbės pakylos.