Lietuvos rinktinė iškovojo antrąją komandinę vietą Radome (Lenkija) vykusiame tarptautiniame jaunių graikų-romėnų imtynių turnyre.

Varžybos vyko pagal kiek primirštą sistemą - imtynininkai galėjo kovoti iki dviejų pralaimėjimų.

Geriausiai iš Lietuvos imtynininkų pasirodė Julius Matuzevičius ir Vilius Laurinaitis.

Abu Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtiniai kovojo svorio kategorijoje iki 76 kilogramų, iškovojo po keturias pergales ir susitiko finale. Turnyro nugalėtoju tapo J. Matuzevičius.

"Abu sportininkai parodė charakterį ir valios savybes. Šįsyk labiau pasisekė Juliui. Jų pasirodymu esu patenkintas",- savo auklėtinių dvikovą komentavo treneris Olegas Antoščenkovas.

Svorio kategorijoje iki 100 kilogramų antrąją vietą iškovojo Marijus Grygelis.

Svorio kategorijoje iki 58 kilogramų trečiąją vietą iškovojo Eivydas Sekus.

Turnyre Lenkijoje dalyvavo 235 imtynininkai iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Lietuvos rinktinę sudarė 17 jaunųjų imtynininkų iš Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Visagino bei Vilniaus.