Prieš išvykdami į Azerbaidžaną „Ekrano“ futbolininkai šiandien „Aukštaitijos“ stadione žaidė draugiškas rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimą užtikrintai 5:2 (3:2) laimėjo mėlynai-raudoni.

Kaip ir prieš dvi savaites vykusiame draugiškame susitikime su „Jūrmala“, panevėžiečių gretose rungtyniavo po traumų atsigaunantys ir rečiau aikštėje pasirodantys futbolininkai.

Labai dinamiškai vykusiame pirmajame kėlinyje jau pirmąją minutę ekranietis Aurimas Marcinkevičius pasiuntė kamuolį į svečių vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Visgi tikro įvarčio ilgai laukti neteko, tačiau šįkart jį netikėtai pelnė žalgiriečiai, kuomet grubiai suklydo „Ekrano“ vartininkas Tadas Kauneckas, nesugebėjęs pagauti nestipriai iš maždaug 16 metrų smūgiuoto kamuolio.

Pusiausvyra buvo atstatyta jau 13 minutę. Išlyginamąjį įvartį po kampinio vienu lietimu pelnė Aurimas Marcinkevičius, tačiau vos po poros minučių svečių puolėjas išsiveržė vienas prieš „Ekrano“ vartininką ir darkart pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:2.

Traumą patyrusį pirmojo įvarčio autorių A. Marcinkevičių 28 minutę pakeitė Tadas Markevičius, kuris perėmė ir įvarčių mušėjo rolę, kuomet 39 minutę atsidūręs atakos smaigalyje išlygino rezultatą – 2:2.

Paskutinę kėlinio minutę „Ekranas“ surengė virtuozišką ataką svečių baudos aikštelėje, kurios atomazgoje atsidūrusiam Domui Vorobjovui neliko nieko kito kaip iš arti galva pasiųsti kamuolį į vartus – 3:2.

56 minutę T. Markevičius įsiveržė į „Žalgirio“ baudos aikštelę ir puikiai perdavė kamuolį D.Vorobjovui, kuris stipriu smūgiu iš eigos nepaliko jokių vilčių svečių vartų sargui – 4:2.

Po šešių minučių Domas turėjo puikų šansą pasiekti „hat-trick'ą“, tačiau smūgiuodamas iš penkių metrų sudrebino varžovų vartų skersinį. Netrukus po to aikštėje nebeliko ir N. Sasnausko bei Ž. Banio, kuriuos pakeitė jaunieji „Ekrano“ dubleriai.

72 minutę savo antrąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė ir T.Markevičius, tik trečiu bandymu nuginklavęs „Žalgirio“ vartininką – 5:2.

„Ekranas“ rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: T. Kauneckas, P. Šarūnas, E. Kvitkauskas, N. Sasnauskas, R. Pilotas, P. Janušauskas, Ž. Banys, D. Arandelovičius, D. Vorobjovas, A. Marcinkevičius (28 min. T. Markevičius), S. Pogrebanas.

Po pertraukos aikštėje pasirodė A. Ribokas, kuris pakeitė aktyviai rungtyniavusį ir vieną rezultatyvų perdavimą komandos draugui atlikusį S. Pogrebaną. Taip pat aikštėje pasirodė ir vartininkas E. Zubas, E. Veliulis, E. Nebilevičius.