Sekmadienį "Hungaroring" trasoje įvyksiančio "Formulės 1" pasaulio lenktynių čempionato Vengrijos "Grand Prix" pirmąjį kvalifikacinį etapą penktadienį laimėjo italas Jarno Trulli (Jarnas Trulis) iš "Renault" komandos. 4,384 km ilgio trasos ratą jis įveikė per 1 minutę 22,358 sekundės.

Antras buvo "Williams" komandos narys vokietis Ralfas Schumacheris (Ralfas Šumacheris).

Trečioji vieta atiteko australui Markui Webberiui (Markui Vėberiui) iš "Jaguar", o "McLaren" pilotas Davidas Coulthardas (Deividas Kulthardas), kuris šiai komandai atstovaus ir kitame sezone, tenkinosi ketvirtąja vieta.

Penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris liko tik devintas:

1. Jarno Trulli 1:22,3582. Ralf Schumacher 1:22,4133. Mark Webber 1:22,6254. David Coulthard 1:22,7865. Rubens Barrichello (Brazilija), "Ferrari" 1:22,8926. Fernando Alonso (Ispanija), "Renault" 1:22,9537. Olivier Panis (Prancūzija), "Toyota" 1:22,9868. Juan Pablo Montoya (Kolumbija), "Williams" 1:23,3059. Michael Schumacher 1:23,43010.Nick Heidfeld (Vokietija), "Sauber" 1:23,482