michael schumacher

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michael schumacher“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michael schumacher“.

Pagaliau geros žinios apie M. Schumacherį – prabilo apie „medicininį stebuklą“

Praėjus beveik ketveriems metams po visą pasaulį sukrėtusios nelaimės, kai F1 legenda Michaelis Schumacheris susižeidė slidinėdamas, jo gerbėjus pagaliau pasiekė bent šiokią tokią viltį teikianti žinia. Pranešama, kad lenktynininkas tariamai siunčia ženklus, kuriuos galima vertinti kaip sveikatos gerėjimą po sunkios smegenų traumos, rašo mirror.co.uk. M.Schumacherio šeima tikisi, kad gali įvykti „medicininis stebuklas“ ir lenktynininkas pradės sveikti.
2017-11-10

"Formulės-1" lenktynių Australijos "Grand Prix" etapą vėl laimėjo Michaelis Schumacheris

Sekmadienį Melburne prasidėjusio 2004 metų "Formulės-1" pasaulio čempionato Australijos "Grand Prix" etapą laimėjo šešiskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris) iš "Ferrari" ekipos. Tai buvo jau ketvirtoji 35 metų pergalė per penkerius pastaruosius metus šioje trasoje, o iš viso M.Schumacheris per 196 etapus jau iškovojo 71 pergalę.
2004-03-07

Sekmadienį Melburne iš pirmosios pozicijos startuos Michaelis Schumacheris

Sekmadienį Melburne "Formulės 1" pasaulio čempionato naujojo sezono "Australijos Grand Prix" etapą iš pirmosios starto pozicijos pradės šešiskart planetos čempionas bei nugalėtojo titulą ginantis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). Iš antrosios pozicijos lenktynes pradės kitas "Ferrari" komandos lenktynininkas Rubensas Barrichello (Rubensas Barikelas). Tai paaiškėjo po šeštadienio kvalifikacinių važiavimų.
2004-03-06

Paaiškėjo dvidešimtasis 2004 metų Formulė-1 pasaulio čempionato lenktynių pilotas

Po to, kai penktadienį "Jordan" komanda pasirašė sutartį su italu Giorgio Pantano (Džiordžiju Pantano), tapo žinomi visi dvidešimt lenktynininkų, kovo 7 dieną Australijoje pradėsiančių 2004 metų Formulė-1 pasaulio čempionatą (komanda, pilotai): "FERRARI" - Michael Schumacher (Vokietija)Rubens Barrichello (Brazilija) "WILLIAMS" - Juan Pablo Montoya (Kolumbija)Ralf Schumacher (Vokietija) "MCLAREN" - Kimi Raikkonen (Suomija)David Coulthard (D.Britanija) "RENAULT" - Fernando Alonso (Ispanija...
2004-02-14

Japonijos "Grand Prix" lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos brazilas Rubensas Barrichelo

Sekmadienį Suzukos trasoje įvyksiančiame paskutiniajame "Formulės 1" pasaulio čempionato šešioliktajame etape - Japonijos "Grand Prix" lenktynėse - iš pirmosios pozicijos startuos praėjusių metų lenktynių Japonijoje nugalėtojas "Ferrari" lenktynininkas brazilas Rubensas Barrichello (Rubensas Barikelas). 5,807 km trasos ratą brazilas įveikė per 1 min. 31,713 sek. ir 0,699 sek.
2003-10-11

Penktadienį Japonijoje "Formulės 1" lenktynių pirmąjį kvalifikacinį važiavimą, kaip ir JAV, laimėjo italas

Sekmadienį Suzukos trasoje įvyksiančio "Formulės 1" pasaulio čempionato paskutiniojo šešioliktojo etapo - Japonijos "Grand Prix" lenktynių - pirmąjį kvalifikacinį važiavimą penktadienį (10.10), kaip ir prieš dvi savaites JAV, laimėjo "Renault" komandos pilotas italas Jarno Trulis. 5,807 km ilgio trasos ratą jis įveikė per 1 minutę 30,281 sekundės ir 0,062 sek.
2003-10-10

Šeštoji Michaelio Schumacherio pergalė "Formulė-1" čempionate beveik užtikrino šeštąjį čempiono titulą

Sekmadienį "Formulės-1" pasaulio čempionato priešpaskutinį penkioliktąjį etapą - JAV "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš septintosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). 34-erių metų lenktynininkas 306,016 km distanciją įveikė per 1 valandą 33 minutes 35,997 sekundės ir 18,258 sek.
2003-09-29

JAV "Grand Prix" lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos suomis Kimi Raikkonenas

Sekmadienį (09.28) Indianapolio trasoje įvyksiančiame "Formulės 1" pasaulio čempionato penkioliktajame etape - JAV "Grand Prix" lenktynėse - iš pirmosios pozicijos startuos vienas pretendentų į pasaulio čempiono titulą "McLaren" komandos narys suomis Kimi Raikkonenas, kuris bendroje čempionato įskaitoje yra trečias. 4,192 km trasos ratą suomis įveikė per 1 min. 11,670 sek. ir 0,124 sek.
2003-09-28

Penktoji Michaelio Schumacherio pergalė "Formulė-1" pasaulio čempionate šį sezoną

Sekmadienį "Formulės-1" pasaulio čempionato keturioliktąjį etapą - Italijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). 34-erių metų lenktynininkas 306,72 km distanciją įveikė per 1 valandą 14 minučių 19,838 sekundės ir 5,294 sek.
2003-09-14

Italijos "Grand Prix" lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos Michaelis Schumacheris

Sekmadienį Moncos trasoje įvyksiančiame "Formulės 1" pasaulio čempionato keturioliktajame etape - Italijos "Grand Prix" lenktynėse - iš pirmosios pozicijos startuos "Ferrari" pilotas penkiskart pasaulio čempionas bei sezono lyderis vokietis Michaelis Schumacheris (Michaelis Šumacheris). 5,793 km ilgio trasos ratą jis įveikė per 1 minutę 20,963 sekundės ir 0,051 sek.