mark webber

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mark webber“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mark webber“.

„The Grand Tour“ ieško naujo piloto-bandytojo: Juo taps Markas Webberis?

Gruodžio 8-ąją dieną startuoja antrasis „The Grand Tour“ laidos sezonas, kuris turėtų būti žymiai įdomesnis. Laidos kūrėjai iki šiol nenori atskleisti visų kortų, tačiau šiuo metu žinoma, jog „The Grand Tour“ atsisakys nevykusio laidos svečių segmento ir „The American“ personažo, kuris bandydamas visus automobilius galvodavo, jog jie yra komunistų išmislas.
2017-11-21

Kokie automobiliai stovi Marko Webberio garaže?

Daugelis automobilių entuziastų Marką Webberį žino kaip šmaikštų, puikaus humoro jausmo nestokojantį lenktynininką iš Australijos. Buvęs daugkartinio pasaulio čempiono, Sebastiano Vettelio, komandos draugas šiuo metu džiaugiasi būdamas „Porsche“ ekipos nariu. Po to, kai Markas paliko Formulę 1 ir ją iškeitė į ilgųjų nuotolių čempionatą, australas iškovojo ne vieną pergalę vairuodamas „Porsche 919 Hybrid“ bolidą. Bolidą, su kuriuo australui netgi pavyko tapti „WEC“ čempionu 2015 metais.
2016-10-10

„Formulės-1“ kvalifikacijoje Pietų Korėjoje triumfavo L. Hamiltonas

Pietų Korėjos Didžiojo Prizo kvalifikacijoje nugalėjo Lewisas Hamiltonas iš McLaren Mercedes komandos. Antrą vietą iškovojo Sebastianas Vettelis iš Red Bull Renault ekipos. Trečias rytojaus lenktynėse startuos Jensonas Buttonas iš McLaren Mercedes komandos.
2011-10-15

„Žaliasis pragaras“, formulės grandai ir „Infiniti M“ serija

Garsiojoje Niurburgringo Šiaurinėje kilpoje F-1 varžybos nevyksta nuo praėjusio amžiaus devinto dešimtmečio pradžios – itin greitiems ir atviriems lenktyniniams bolidams varžytis čia būtų pernelyg pavojinga. Tačiau praėjusią savaitę į „Žaliąjį pragarą“ užsuko Sebastian Vettel ir Mark Webber. Vyrukai nusprendė po trasą pasivažinėti su „Infiniti“ sedanais.
2011-07-26

Teisėjai „Formulės-1“ lenktynių nugalėtoju Belgijoje paskelbė F. Massą

Sekmadienį vykusio pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ojo etapo - Belgijos „Grand Prix“ lenktynių Spa trasoje - nugalėtoju tapo „Ferrari“ pilotas brazilas Felipė Massa. Brazilijos lenktynininkas, kuris lenktynėse finišavo antras, pakilo į pirmąją vietą po teisėjų sprendimo skirti lenktynių nugalėtojui „McLaren-Mercedes“ komandos pilotui britui Luisui Hamiltonui 25 sek. baudą už suomio Kimio Raikoneno („Ferrari“) lenkimą, pažeidžiant taisykles.
2008-09-08

„Formulės 1“ lenktynėse Kanadoje triumfavo lenkas

„Formulės 1“ planetos čempionato septintąjį etapą - Kanados „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį pirmą kartą per savo karjerą laimėjo lenkas Robertas Kubica iš „BMW Sauber“ komandos, tapęs sezono lyderiu (42 tšk.) bendrojoje įskaitoje. Iki šio etapo pirmavęs (38 tšk.) britas Lewisas Hamiltonas („McLaren“) lenktynių Monrealio trasoje metu susidūrė su planetos čempiono titulą ginančiu suomiu Kimi Raikkonenu („Ferrari“). Abu pilotai nebaigė lenktynių, o suomis (35 tšk.
2008-06-09

Laimėjęs „Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą Monake, britas tapo sezono lyderiu

„Formulės 1“ planetos čempionato šeštąjį etapą - Monako „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo 23-jų metų „McLaren-Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas. Dramatiškose lenktynėse lyjant lietui ir su daugybe avarijų britas sugaišo 2 valandas 42,727 sekundes ir 3,064 sekundes aplenkė „BMW Sauber“ ekipos lenktynininką lenką Robertą Kubicą bei 4,811 sek. - trečiojoje pozicijoje likusį bei iš pirmosios pozicijos startavusį „Ferrari“ atstovą brazilą Felipę Massą.
2008-05-25

Monako Grand Prix lenktynėse iš pirmosios eilės startuos „Ferrari“ pilotai

„Formulės 1“ pasaulio čempionato šeštąjį etapą - Monako „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį iš pirmosios eilės pradės „Ferrari“ pilotai - brazilas Felipe Massa ir čempiono titulą ginantis sezono lyderis suomis Kimi Raikkonenas. Šeštadienį kvalifikacinėse varžybose F. Massa greičiausiai vieną 3,340 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 15,787 sekundės ir, vos 0,028 sekundės aplenkęs K. Raikkoneną, iš pirmosios pozicijos startuos jau trečią kartą šį sezoną ir dvyliktąjį karjeroje.
2008-05-24

Brazilas trečius metus iš eilės laimėjo „Formulės 1“ etapą Turkijoje

„Formulės 1“ planetos čempionato penktąjį etapą - Turkijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį vėl laimėjo „Ferrari“ komandos lenktynininkas brazilas Felipe Massa. Trečius metus iš eilės Turkijoje laimėjęs brazilas 309,396 km nuvažiavo per 1 valandą 26 minutes 49,451 sekundės ir 3,779 sekundės aplenkė antrą vietą užėmusį „McLaren“ pilotą britą Lewisą Hamiltoną.
2008-05-11

F. Massa Turkijoje 3 metus iš eilės startuos iš pirmosios pozicijos

„Formulės 1" pasaulio čempionato penktąjį etapą - Turkijos „Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos jau trečiuosius metus iš eilės pradės "Ferrari" komandos pilotas brazilas Felipe Massa. Paskutiniuosius du metus ir lenktynes Turkijoje laimėjęs F. Massa šeštadienį kvalifikacijoje greičiausiai vieną 5,338 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 27,617 sekundės ir jau dvyliktą kartą karjeroje startuos iš pirmosios pozicijos.