Denverio „Nuggets“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, NBA čempionato Vakarų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse svečiuose 94:103 (25:25, 31:31, 20:20, 18:27) pralaimėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3.

L. Kleiza per 19 min. surinko 10 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3, baudos 3/5), atkovojo 5 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

„Nuggets“ komandoje, kuri į konferencijos finalą iškopė po 24 metų pertraukos, rezultatyviausiai žaidė Carmelo Anthony. Jo sąskaitoje - 31 taškas. Chauncey Billupsas ir Kenyonas Martinas pridėjo po 12 taškų.

„Lakers“ gretose Kobe Bryantas pelnė 22 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, Lamaras Odomas (14 atk. kam., 4 blokuoti metimai) surinko 19 taškų, Pau Gasolis (10 atk. kam., 5 blokuoti metimai) - 14, Trevoras Ariza ir Derekas Fisheris pridėjo po 12 taškų.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 76:76, tačiau Los Andželo krepšininkai laimėjo 3 min. atkarpą 11:0 ir nutolo 87:76. L. Kleiza pelnė septynis taškus iš eilės, šešis taškus pridėjo C.Anthony ir, likus žaisti 3 min. 47 sek., skirtumas sumažėjo iki keturių taškų 89:93. „Lakers“ spurtavo 8:2 ir, likus 43 sek., vėl turėjo dviženklį pranašumą 101:91. Per likusį laiką „Nuggets“ nebespėjo panaikinti turimo deficito.

Šeštosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Denveryje.