Kauno rotušėje pirmadienį pagerbti 2008 metais svariausių rezultatų pasiekę sportininkai bei jų treneriai.

Geriausia ir populiariausia 2008 metų Kauno sportininke išrinkta buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė, kurią treniruoja Linas Eidukevičius. Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinė Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalį, o pasaulio čempionate buvo ketvirta.

2-3 vietas pasidalijo Europos stalo teniso čempionė Rūta Paškauskienė (trenerė Romualda Garkauskienė) bei kanojininkai Tomas Gadeikis ir Raimundas Labuckas (treneriai Egidijus Gustas ir Aleksandras Alekrinskis), Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dviviete kanoja jie užėmė pirmąją ir ketvirtąją vietas, o olimpinėse žaidynėse Pekine buvo dešimti.

Ketvirtąją vietą užėmė krepšininkas Jonas Mačiulis, penktąją - plaukikas Vytautas Janušaitis, šeštąją - badmintonininkas Kęstutis Navickas, septintąją - boksininkas Daugirdas Šemiotas, aštuntąją - graikų-romėnų imtynių atstovas Aldas Lukošaitis, devintąją - kultūristė Rūta Pažarauskaitė, o dešimtąją - irkluotoja Donata Vištartaitė.

Geriausia vyrų komanda išrinkta „Žalgirio“ krepšinio komanda, o moterų - rankinio komanda „ACME Žalgiris“.