kęstutis navickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis navickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis navickas“.

Vyriausybė iš esmės pritaria Navicko siūlymui saugoti melioracijos sistemas bei statinius

Vyriausybė nusprendė iš esmės pritarti žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko siūlymui saugoti melioracijos sistemas bei statinius nuo sunaikinimo ribojant ūkinę veiklą, tačiau Seimui siūlys projektą tobulinti. Tokia Vyriausybės išvada, kuriai Žemės ūkio ministerijos siūlymu pritarta trečiadienį, bus teikiama Seimui.
Aktualijos 2024-06-05

Navickas: nauja „Mestillos“ gamykla sustiprins valstybę

Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) veikiančios biodyzelino gamintojos „Mestilla“ pradedama statyti apie 60 mln. eurų vertės aliejinių augalų sėklų perdirbimo gamykla sustiprins valstybę, sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas. Anot jo, įmonė mokės daugiau mokesčių, sukurs naujų darbo vietų.
2024-05-31

Navickas: ES turi apriboti ne tik rusiškų grūdų, bet visų žemės ūkio produktų importą

Europos Sąjungai (ES) galutinai apsisprendus taikyti didesnius importo muitus rusiškiems ir baltarusiškiems grūdams, Lietuvos žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas sako, kad ES turi plėsti apribojimus visiems šios kilmės žemės ūkio produktams, pranešė ministerija. „Rusiška ir baltarusiška produkcija nesąžiningai konkuruoja su ES šalių ūkininkų produkcija.
2024-05-30

Navickas nesibaimina galimų pokyčių ministrų kabinete: dirbam toliau

Dar vienai kadencijai perrinktam prezidentui Gitanui Nausėdai užsimenant apie galimus pokyčius ministrų kabinete, Vyriausybei grąžinus įgaliojimus, kritikos susilaukiantis žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas tikina esąs ramus. Pasak jo, santykis su šalies vadovu turėtų išlikti „geras, kaip ir iki šiol“. „Manau, kad santykis su prezidentu bus geras, kaip ir iki šiol.
Aktualijos 2024-05-28

Navickas padidintus muitus ragina taikyti kuo platesniam rusiškos ir baltarusiškos žemės ūkio produkcijos sąrašui

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas Europos Komisiją (EK) paragino kuo skubiau išplėsti į Europos Sąjungą (ES) iš Rusijos ir Baltarusijos importuojamų žemės ūkio produktų, kuriems būtų taikomi padidinti muitai, sąrašą. „Sveikiname susitarimą dėl muitų padidinimo iš Rusijos bei Baltarusijos į ES importuojamiems žemės ūkio produktams – grūdams, aliejinių augalų sėkloms ir jų gaminiams.
2024-05-27

Navickas: neturiu tikslo būti ministru visą kadencijos laiką

Prezidentui Gitanui Nausėdai pareiškus, kad laimėjęs šalies vadovo rinkimus jis koreguotų Vyriausybės sudėtį, labiausiai kritikuojamas žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas sako neturintis tikslo išbūti ministru  visą kadencijos laiką. „Aš neturiu tikslo pabaigti kadenciją, (dirbti ministru – BNS) būtinai visą tą laiką.
Aktualijos 2024-05-14
REKLAMA
Kęstutis Navickas (V. Skaraičio nuotr.)  Kęstutis Navickas (V. Skaraičio nuotr.)

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas: Lietuva – tikro vyno gaminimo šalis

Penktadienį prasidėjo didžiausia vyno ir kitų gėrimų paroda „Vyno dienos“. Dvi dienas ji vyks Vilniaus „Litexpo“ centre. Parodoje gamintojai, platintojai pristato tūkstančius gėrimų, o edukacinėje jos programoje – daugiau nei 30 degustacijų, pristatymų, apdovanojimų. Parodos atidaryme dalyvavęs žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas džiaugėsi, kad vyninių vynuogių auginimo, vyndarystės tradicijos Lietuvoje stiprėja, o gyventojai atranda ne tik atvežtinius, bet ir vietinius vynus.

Navickas: norėdami būti konkurencingi pasaulio grūdų rinkoje ES ūkininkai turi ne konkuruoti, o bendradarbiauti

Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko teigimu, nuo įstojimo į Europos Sąjungą (ES) Lietuvos žemės ūkio sektorius užaugo 3,8 proc., tačiau darbuotojų užimtumas kaime nukrito 67 proc. Tai, anot K. Navicko, yra natūralus procesas didėjant tvarių technologijų pažangai žemės ūkyje. Tačiau ministras akcentuoja, kad, neskatindama savo ūkininkų bendradarbiauti tarpusavyje, visa Europos Sąjunga gali pralaimėti konkurencinę kovą tarptautinėje rinkoje.
2024-05-08

Kęstutis Navickas ir Simonas Kairys lankysis Liuksemburge

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pirmadienį vyksta į Europos Sąjungos (ES) Žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų tarybą Liuksemburge, kur su Bendrijos kolegomis aptars situaciją žemės ūkio sektoriuje.

Navicko atsakas į Nausėdos kritika: palaukime prezidento rinkimų pabaigos, tada ir pašnekėsime

Prezidentui Gitanui Nausėdai pareiškus, kad sėkmės atveju šalies vadovo rinkimuose, jis keltų žemės ūkio ministro likimo poste klausimą, Kęstutis Navickas tikina reaguojantis į tokį pasisakymą ramiai. Anot jo, reikia palaukti šalies vadovo rinkimų pabaigos ir tada įvertinti situaciją. „Reaguoju labai ramiai. Palaukime rinkimų, kada jie pasibaigs, tada ir pasišnekėsime. (...) Vertinu ramiai ir reikia palaukti prezidento rinkimų baigties ir tada vertinti“, – Eltai teigė K. Navickas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų