Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas, penktadienį namuose 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) nusileidęs Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkams, kurie serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes trečiadienį „Devils“ savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 (0:0, 1:0, 0:3).

Penktadienio mače per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:14) lietuvis nė karto nemetė į svečių vartus bei antrajame kėlinyje keturis kartus (28:32, 31:28, 34:00 ir 38:31) gavo po dvi baudos minutes.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Jaromiras Jagras (44:26) ir Seanas Avery (44:49.

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose - Johnas Maddenas (58:37).

Trečiąsias bei ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Niujorke žais sekmadienį bei trečiadienį.

Kituose penktadienio NHL atkrintamųjų varžybų mačuose sėkmė lydėjo arenų šeimininkus: