flyers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „flyers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „flyers“.

Dainius Zubrus: „Mūsų svajonių komandos“ lyderis

Šiais metais balandžio 22–28 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovos, o prieš didžiausią metų sporto renginį šalyje lietuviai tikisi surinkti geriausią visų laikų ledo ritulio rinktinę. Nenumaldomai artėjant šiam čempionatui, jums pristatome į „Mūsų svajonių komandą“ pretenduojančius žaidėjus, o šiandien siūlome susipažinti su Lietuvos rinktinės kandidatu Dainiumi Zubrumi.
2018-04-20

Tokio nokauto NHL nematė jau senai: lietuvių kilmės K. Bieksa atliko „supermeno smūgį“

NHL lygoje, Anaheimo „Ducks“ ekipoje žaidžiantis lietuvių kilmės ledo ritulininkas Kevinas Bieksa nuo šiol sporto pasaulyje bus žinomas ne tik kaip puikus gynėjas. NHL lygos rungtynėse su Filadelfijos „Flyers“ žaidėju Radko Gudu susiginčijęs sportininkas jį nokautavo smūgiu, kokio ledo ritulio pasaulis senai nematė. Užteko vos kelių smūgių ir R. Gudas krito ant ledo.
2017-10-26

D. Zubrus nė karto nesmūgiavo į vartus, o „Devils“ pralaimėjo

Dešimtą nesėkmę tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse - po dviejų pergalių iš eilės - patyrė tryliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (10 tšk.) klubas. Šeštadienį namuose "Devils" komanda 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) turėjo pripažinti ketvirtą pergalę per trylika mačų iškovojusių bei penkioliktojoje pozicijoje esančių Filadelfijos "Flyers" (8 taškai) ledo ritulininkų pranašumą.
2013-11-03

„Devils“ su D. Zubrumi iškopė į Rytų konferencijos finalą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) nugalėjo „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. „Devils“ Rytų konferencijos finale žais po devynerių metų pertraukos. Po Maxime'as Talbotas įvarčio 8-ąją min.
2012-05-09

D. Zubrus dviem įvarčiais prisidėjo prie „Devils“ pergalės

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio ketvirtąsias rungtynes sekmadienį namuose su „Philadelphia Flyers“ ekipa įmušė du įvarčius. „Devils“ laimėjo susitikimą 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, bet D. Zubraus įvarčiai antrajame (38 min.) ir trečiajame (60 min.
2012-05-07

„Devils“ su D. Zubrumi konferencijos pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio trečiosiose pusfinalio rungtynėse ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 4:3 (2:1, 0:1, 1:1; 1:0) įveikė „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 17 min. 21 sek., įmušė Aleksejus Ponikarovskis.
2012-05-04

D. Zubrus prie „Devils“ pergalės prisidėjo dviem rezultatyviais perdavimais

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio antrąsias rungtynes antradienį svečiuose su „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkais atliko du rezultatyvius perdavimus. „Devils“ laimėjo susitikimą 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1. Nugalėtojams įvarčius pelnė Adamas Larssonas (44 min.
2012-05-02

„Devils“ su D. Zubrumi nusileido „Flyers“ ledo ritulininkams

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse sekmadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po pratęsimo 3:4 (1:0, 1:2, 1:1; 0:1) nusileido „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 36 sek., įmušė Danny Briere. Jis pasižymėjo ir per pagrindinį susitikimo laiką (29 min.
2012-04-30

„Penguins“ Filadelfijoje įmušė net dešimt įvarčių

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtosiose rungtynėse trečiadienį „Pittsburgh Penguins“ svečiuose net 10:3 (4:3, 5:0, 1:0) įveikė „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkus ir sušvelnino serijos rezultatą 1-3. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Jordanas Staalas, du - Jevgenijus Malkinas.
2012-04-19

NHL ledo ritulio rungtynės į muštynes įsitraukė ir treneriai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį žiūrovų dėmesį prikaustė „Pittsburgh Penguins“ ir „Philadelphia Flyers“ dvikova, kur kilusios muštynės tarp žaidėjų įtraukė ir komandų trenerius. Nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda svečiuose 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) įveikė Rytų konferencijos lyderę „New York Rangers“ ekipą ir užsitikrino Šiaurės rytų diviziono nugalėtojos titulą bei kelialapį į atkrintamąsias varžybas.