0

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse sekmadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po pratęsimo 3:4 (1:0, 1:2, 1:1; 0:1) nusileido „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 36 sek., įmušė Danny Briere. Jis pasižymėjo ir per pagrindinį susitikimo laiką (29 min.). Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Jamesas van Riemsdykas (29) ir Claude'as Giroux (45).

„Devils“ gretose pasižymėjo Zachas Parise (4), Travisas Zajacas (34) ir Petras Sykora (52). 20 min. 48 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos antradienį vėl Filadelfijoje.

Vakarų konferencijos antrosiose pusfinalio rungtynėse „Phoenix Coyotes“ komanda namuose 5:3 (1:1, 3:1, 1:1) įveikė „Nashville Predators“ ekipą ir serijoje pirmauja 2-0.

Fynikso komandai įvarčius pelnė Antoine Vermette (9), Martinas Hanzalas (24), Radimas Vrbata (28), Tayloras Pyattas (32) ir Shane'as Doanas (44). „Predators“ ekipoje pasižymėjo Andrejus Kosticynas (18), Patricas Hornqvistas (32) ir Ryanas Suteras (41).

Trečiosios rungtynės vyks trečiadienį Nešvilyje.