Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio trečiosiose pusfinalio rungtynėse ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 4:3 (2:1, 0:1, 1:1; 1:0) įveikė „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 17 min. 21 sek., įmušė Aleksejus Ponikarovskis.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Patrikas Eliašas (13 min.), Ilja Kovalčukas (13) ir Zachas Parise (48). „Flyers“ ekipai įvarčius pelnė Braydenas Schennas (7), Mattas Carle'as (25) ir Danny Briere'as (52).

23 min. 37 sek. žaidęs D. Zubrus tris kartus metė į vartus ir pratęsime gavo dvi baudos minutes. Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį vėl „Devils“ aikštėje.

Per žingsnį nuo Vakarų konferencijos finalo atsidūrė „Los Angeles Kings“ klubas. Jis ketvirtadienį namuose 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) įveikė „St. Louis Blues“ ledo ritulininkus ir serijoje pirmauja 3-0.

Ketvirtosios rungtynės vyks sekmadienį vėl Los Andžele.