0
TV3

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio ketvirtąsias rungtynes sekmadienį namuose su „Philadelphia Flyers“ ekipa įmušė du įvarčius.

„Devils“ laimėjo susitikimą 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, bet D. Zubraus įvarčiai antrajame (38 min.) ir trečiajame (60 min.) kėliniuose leido aikštės šeimininkams švęsti pergalę. Lietuvis buvo išrinktas į geriausių rungtynių žaidėjų trejetą.

„Devils“ komandai įvarčius taip pat pelnė Petras Sykora (16) ir Marekas Zidlicky (19). „Flyers“ gretose pasižymėjo Scottas Hartnellas (12) ir Claude Girouxas (14).

13 min. 33 sek. žaidęs D. Zubrus tris kartus metė į vartus. 33-ejų metų lietuvis šio sezono atkrintamosiose varžybose įmušė tris įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Penktosios rungtynės bus žaidžiamos antradienį Filadelfijoje.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Los Angeles Kings“ klubas namuose 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) įveikė „St. Louis Blues“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-0.

„Kings“ komanda į konferencijos finalą iškopė po 19 metų pertraukos.