0

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos pusfinalio antrąsias rungtynes antradienį svečiuose su „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkais atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ laimėjo susitikimą 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Adamas Larssonas (44 min.), Davidas Clarksonas (52), Travisas Zajacas (55) ir Bryce'as Salvadoras (58).

D. Zubrus rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie pirmojo ir trečiojo „Devils“ komandos įvarčių. 33-ejų metų lietuvis šį sezoną atkrintamosiose varžybose atliko jau tris rezultatyvius perdavimus. „Flyers“ gretose pasižymėjo Mattas Readas (3).

15 min. 14 sek. žaidęs D. Zubrus tris kartus metė į vartus ir trečiajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį „Devils“ aikštėje.