capitals

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „capitals“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „capitals“.

NHL – pirmasis istorijoje „Capitals“ triumfas

Vašingtono „Capitals“ pirmąkart per 44-erių metų klubo gyvavimo istoriją tapo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionu. „Capitals“ finalo serijoje 4:1 nugalėjo varžybų debiutantę Las Vegaso „Golden Knights“. Vašingtono komanda penktosiose rungtynėse svečiuose triumfavo 4:3 (0:0, 2:3, 2:0). „Capitals“ įvarčius pelnė Jakubas Vrana (27 minutė), Aleksandras Ovečkinas (31 min.), Devante Smithas-Pelly (50 min.) ir Larsas Elleras (53 min.
2018-06-08

Dainius Zubrus: „Mūsų svajonių komandos“ lyderis

Šiais metais balandžio 22–28 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovos, o prieš didžiausią metų sporto renginį šalyje lietuviai tikisi surinkti geriausią visų laikų ledo ritulio rinktinę. Nenumaldomai artėjant šiam čempionatui, jums pristatome į „Mūsų svajonių komandą“ pretenduojančius žaidėjus, o šiandien siūlome susipažinti su Lietuvos rinktinės kandidatu Dainiumi Zubrumi.
2018-04-20

Čempionatui Kaune besiruošiantis Dainius Zubrus: fizinė forma – kaip prieš NHL sezoną

Pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovoms balandžio 2–28 dienomis Kaune, „Žalgirio“ arenoje, besiruošiantis 39-erių puolėjas Dainius Zubrus sako, jog jaučiasi puikiai ir jau dabar yra pasiruošęs su Lietuvos rinktine žengti ant ledo. Beveik prieš dvejus metus įspūdingą profesionalo karjerą NHL lygoje baigęs lietuvis pernai rudenį pažadėjo ruoštis pasaulio čempionatui Lietuvoje ir tą daro beveik pusmetį.
2018-03-20

Absoliutaus NHL reguliariojo sezono lyderio Dalaso „Stars“ klubo sąskaitoje – septyniolika pergalių

Septynioliktą pergalę 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis Dalaso „Stars“ (34 tšk.) klubas. Šeštadienį namuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Dalaso ledo ritulininkai 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) įveikė dvyliktą pralaimėjimą per dvidešimt mačų patyrusią bei dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimančią Bafalo „Sabres“ (18 taškų) komandą.
2015-11-22

Dainiaus Zubraus ekipa NHL reguliariajame sezone patyrė 23-ąjį pralaimėjimą

Dvidešimt trečiąjį pralaimėjimą 35-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į keturioliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (30 tšk.) klubas. Šeštadienį namuose 14,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) nusileido septintąją poziciją Rytų konferencijoje užimančiai Vašingtono "Capitals" (38 taškai) ekipai.
2014-12-21

„Devils“ su D. Zubrumi iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį Naujojo Džersio "Devils" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:0, 0:2; 1:0) įveikė Vašingtono "Capitals" ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 39 sek., įmušė Ilja Kovalčukas. "Devils" komandoje per pagrindinį susitikimo laiką pasižymėjo Stivenas Džonta (Stephen Gionta, 14 min.
2013-01-26

Stenlio taurės konferencijų pusfinaliuose – „Kings“ ir „Rangers“ pergalės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse šeštadienį „Los Angeles Kings“ svečiuose 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) įveikė „St. Louis Blues“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Reguliariajame sezone Vakarų konferencijoje „Kings“ užėmė aštuntąją, o „Blues“ - antrąją vietas.
2012-04-29

„Capitals“ iškopė į NHL Rytų konferencijos pusfinalį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio septintosiose rungtynėse trečiadienį „Washington Capitals“ svečiuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0; 1:0) įveikė nugalėtojų titulą gynusius „Boston Bruins“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-3. Pergalingą įvartį 3-iąją pratęsimo minutę svečiams pelnė Joelis Wardas.
2012-04-26

D. Zubrus įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes penktadienį su „Washington Capitals“ ekipa įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą. „Devils“ svečiuose sutriuškino Vašingtono ekipą 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. D. Zubrus pasižymėjo 19-ąją min. (3:0). Tris įvarčius įmušė Zachas Parise, vieną pridėjo Patrikas Eliašas.
2012-03-03

„Penguins“ komanda iškovojo šeštąją pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį „Pittsburgh Penguins“ komanda namuose po pratęsimo 4:3 (2:0, 0:2, 1:1; 1:0) įveikė „Washington Capitals“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 31 sek., įmušė Jevgenijus Malkinas. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jamesas Nealas (6 ir 48 min.