Europos krepšinio čempionatą laimėjo Graikijos rinktinė, finale 78:62 nugalėjusi Vokietiją. Lietuvos rinktinė po pergalės prieš Slovėniją (79:70) liko penkta.

Danijos futbolo pirmenybėse "Brondby IF" ekipa, kurioje rungtyniauja A. Skarbalius, išvykoje 3:1 nugalėjo "OB Odense" ir su 23 taškais iš 3 vietos pakilo į 2.

Slovėnijoje pirmą kartą surengtą WTA serijos moterų teniso turnyrą laimėjo čekė K. Koukalova, 6:2, 4:6, 6:3 įveikusi slovėnę K. Srebotnik.

„Formulės-1“ lenktynes Brazilijoje laimėjo "McLaren" pilotas J. P. Montoya, bet trečias finišavęs ispanas F. Alonso su "Renault" užsitikrino čempiono titulą.

Pirmą pergalę po keturių nesėkmių ikisezoninėse NHL rungtynėse iškovojo D. Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas, 3:2 įveikęs Pitsbergo "Penguins" klubą.