Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio lemiamose, septintosiose, rungtynėse antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 3:4 (2:1, 1:1, 0:2) nusileido „Carolina Hurricanes“ ekipai ir pralaimėjo seriją 3-4.

Po dviejų kėlinių 3:2 pirmavo „Devils“. Likus žaisti 1 min. 20 sek., rezultatą išlygino Jussi Jokinenas, o, likus rungtyniauti 32 sek., Ericas Staalas svečiams pelnė pergalingą įvartį.

„Devils“ ekipai įvarčius pelnė Jamie Langenbrunneris, Jay’us Pandolfo ir Brianas Rolstonas.

D. Zubrus žaidė 9 min. 38 sek., tris kartus metė į vartus ir antrajame kėlinyje buvo 2 min. pašalintas iš aikštės.

30-metis puolėjas iš Lietuvos per 7 atkrintamųjų varžybų rungtynes įvarčių nepelnė, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, į vartus smūgiavo 14 kartų ir gavo 10 baudos minučių.

„Devils“ komanda reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė trečiąją vietą, o „Hurricanes“ ekipa buvo šešta.

„Hurricanes“ Rytų konferencijos pusfinalyje žais su stipriausia konferencijos komanda „Boston Bruins“.

„Washington Capitals“ namuose 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) nugalėjo „New York Rangers“ komandą ir laimėjo seriją 4-3.

Pergalingą įvartį, likus žaisti 4 min. 59 sek., Vašingtono klubui pelnė Sergejus Fiodorovas.

„Capitals“ Rytų konferencijos pusfinalyje susitiks su „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkais.