boston bruins

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „boston bruins“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „boston bruins“.

NHL čempionate paaiškėjo visos atkrintamųjų poros

Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygoje (NHL) paaiškėjo paskutinioji į atkrintamąsias varžybas patekusi komanda. Po ketverių metų pertraukos tai pavyko padaryti „Toronto Maple Leafs“ ledo ritulininkams. Geriausia reguliaraus sezono komanda tapo Rytų konferencijos čempionė „Washington Capitals“ (55-19-8). Vakaruose nugalėjo „Chicago Blackhawks“ (50-23-9). Statistiškai geriausiu sezono žaidėju tapo „Edmonton Oilers“ puolėjas Connoras McDavidas (100 tšk.
2017-04-10

10 brangiausių ledo ritulininkų Sočio olimpinėse žaidynėse

Jeigu dailusis čiuožimas yra vadinamas žiemos olimpinių žaidynių karaliumi, tai ledo ritulys tikrai yra princas. Dėl žaidynių net galingiausia ledo ritulio lyga NHL skelbia pertrauką tam, kad geriausi jų žaidėjai galėtų vykti į olimpiadą padėti savo nacionalinėms rinktinėms. Sports.ru paskelbė 10 labiausiai apmokamų Sočio olimpinių žaidynių ledo ritulininkų, kurie atvažiavo kovoti tik dėl medalių.
2014-02-14

„Capitals“ iškopė į NHL Rytų konferencijos pusfinalį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio septintosiose rungtynėse trečiadienį „Washington Capitals“ svečiuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0; 1:0) įveikė nugalėtojų titulą gynusius „Boston Bruins“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-3. Pergalingą įvartį 3-iąją pratęsimo minutę svečiams pelnė Joelis Wardas.
2012-04-26

NHL čempionai Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse pirmadienį nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda svečiuose 4:3 įveikė „Washington Capitals“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Pergalingą įvartį, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 1 min. 53 sek., Bostono komandai pelnė Zdeno Chara.
2012-04-17

NHL čempionai pergale pradėjo Stenlio taurės atkrintamąsias varžybas

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda namuose po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0; 1:0) įveikė „Washington Capitals“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 18 sek., įmušė Chrisas Kelly. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl Bostone.
2012-04-13

NHL čempionai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda savo aikštėje 6:3 (2:2, 2:0, 2:1) įveikė „Edmonton Oilers“ ledo ritulininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Bradas Marchandas (24 ir 58 min.
2011-11-11

NHL čempionai naująjį sezoną pradėjo pralaimėjimu

Ketvirtadienį prasidėjusiame Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda namuose 1:2 (1:2, 0:0, 0:0) pralaimėjo „Philadelphia Flyers“ ledo ritulininkams. Nugalėtojams įvarčius pelnė Klodas Žiru (Claude Giroux, 20 min.) ir Jakubas Voračekas (20). Rezultatyviu perdavimu prie pirmojo „Flyers“ komandos įvarčio prisidėjęs Jaromiras Jagras per savo karjerą NHL pelnė jau 1600–ąjį tašką.
2011-10-07

„Canucks“ sirgaliai surengė masines riaušes Vankuveryje

Kanados ledo ritulio komandos „Vancouver Canucks“ sirgaliai po pralaimėjimo lemiamose NHL finalo serijos rungtynėse savo miestą pavertė karo zona, praneša užsienio žiniasklaida. Minios žmonių apsivilkę „Canucks“ marškinėlius pradėjo daužyti vitrinas Vankuverio verslo rajone, apvertė keletą automobilių, tame tarpe ir policijos pareigūnų, o vienas automobilis buvo ir padegtas.
2011-06-16

Stenlio taurės varžybų finale – antroji „Canucks" ledo ritulininkų pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo antrosiose rungtynėse šeštadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Vancouver Canucks“ komanda namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:2, 1:0; 1:0) įveikė Rytų konferencijos čempionus „Boston Bruins“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. 13-ąją min.
2011-06-05

„Boston Bruins" ledo ritulininkai – Stenlio taurės varžybų finale

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos finalo lemiamose, septintosiose, rungtynėse penktadienį „Boston Bruins“ komanda namuose 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė „Tampa Bay Lightning“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-3. Vienintelį įvartį 53-iąją min. įmušė Nathanas Hortonas. Bostono klubas Stenlio taurės finale žais pirmą kartą nuo 1990 metų. „Bruins“ ekipa NHL čempione paskutinį kartą tapo 1972 metais.