Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį „New Jersey Devils“ klubas, kuriam atstovauja Dainius Zubrus, namuose 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) pralaimėjo Rytų konferencijos lyderiams „New York Rangers“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Iš paskutinių dešimties rungtynių su „Velniais“ Niujorko klubas laimėjo devynerias.

8-ąją min. Trevis Zeidžekas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, bet „Rangers“ antrajame kėlinyje pelnė keturis įvarčius be atsako - svečių gretose pasižymėjo Michalas Rozivalas (28 min.), Krisas Draris (30), Lauris Korpikoskis (30) ir Nikolajus Žerdevas (36). 45-ąją min. „Devils“ puolėjas Džeimis Langenbranerissušvelnino skirtumą (2:4), bet 40-ąją min. antrąjį įvartį įmušęs N. Žerdevas atstatė trijų įvarčių „Rangers“ pranašumą.

D. Zubrus žaidė 11 min. 2 sek., 2 kartus metė į vartus, blokavo 1 metimą ir už rungtynių reglamento pažeidimą bei muštynes su varžovu antrojo kėlinio pabaigoje buvo 15-ai minučių pašalintas iš aikštės.

„Devils“ komanda, po 15 rungtynių turinti 16 taškų, Rytų konferencijoje užima aštuntąją vietą. „Rangers“ sąskaitoje - 26 taškai po 19 mačų.