chicago blackhawks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chicago blackhawks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chicago blackhawks“.

NHL čempionate paaiškėjo visos atkrintamųjų poros

Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygoje (NHL) paaiškėjo paskutinioji į atkrintamąsias varžybas patekusi komanda. Po ketverių metų pertraukos tai pavyko padaryti „Toronto Maple Leafs“ ledo ritulininkams. Geriausia reguliaraus sezono komanda tapo Rytų konferencijos čempionė „Washington Capitals“ (55-19-8). Vakaruose nugalėjo „Chicago Blackhawks“ (50-23-9). Statistiškai geriausiu sezono žaidėju tapo „Edmonton Oilers“ puolėjas Connoras McDavidas (100 tšk.
2017-04-10

10 brangiausių ledo ritulininkų Sočio olimpinėse žaidynėse

Jeigu dailusis čiuožimas yra vadinamas žiemos olimpinių žaidynių karaliumi, tai ledo ritulys tikrai yra princas. Dėl žaidynių net galingiausia ledo ritulio lyga NHL skelbia pertrauką tam, kad geriausi jų žaidėjai galėtų vykti į olimpiadą padėti savo nacionalinėms rinktinėms. Sports.ru paskelbė 10 labiausiai apmokamų Sočio olimpinių žaidynių ledo ritulininkų, kurie atvažiavo kovoti tik dėl medalių.
2014-02-14

Čikagos „Blackhawks“ klubas prarado absoliutaus NHL čempionato lyderio poziciją

Šešioliktą pralaimėjimą 44-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderio poziciją prarado Čikagos "Blackhawks" (67 tšk.) klubas. Sekmadienį namuose Stenlio taurės savininkas daugiau nei 21 tūkst.
2014-01-06

„Blackhawks“ klubas NHL reguliariojo sezono nugalėtoju tapo po 22 metų pertraukos

Trisdešimt penktą pergalę 46-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse iškovojo bei po 22 metų pertraukos reguliariojo sezono nugalėtojo titulą užsitikrino penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderis Čikagos "Blackhawks" (75 tšk.) klubas.
2013-04-25

NHL čempionai pralaimėjo „Canucks" ledo ritulininkams

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį nugalėtojos titulą ginanti „Chicago Blackhawks" komanda namuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo „Vancouver Canucks" ledo ritulininkams. Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusiai Vankuverio komandai įvarčius pelnė Tanneris Glassas (32 min.), Christianas Ehrhoffas (46) ir Henrikas Sedinas (56). "Canucks" vartininkas Roberto Luongo atrėmė visus 32 varžovų metimus ir antrą kartą šį sezoną nepraleido nei vieno įvarčio.
2010-12-04

Dainius Zubraus klubas pateko į nesėkmių liūną

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose net 1:6 (1:3, 0:2, 1:0) pralaimėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės. Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Brajanas Džonta. 13 min. 28 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.
2009-04-02

Kitas NHL sezonas vėl prasidės Europoje

2009-2010 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) sezonas, kaip ir šis, prasidės Europoje - spalio 2 ir 3 dienomis lygos komandos rungtyniaus Stokholme (Švedija) ir Helsinkyje (Suomija). Stokholme po du kartus susitiks „Detroit Red Wings“ ir „St. Louis Blues“ komandos, o Helsinkyje dvejas rungtynes sužais „Chicago Blackhawks“ ir „Florida Panthers“ ekipos.
2009-03-26

D. Zubrus toliau šėlsta NHL čempionate

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes sekmadienį namuose su „Ottawa Senators“ ekipa pelnė du įvarčius. „Devils“ šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1; 1:0). Iš paskutinių dešimties rungtynių „Velniai“ laimėjo septynerias. D. Zubrus pasižymėjo 20-ąją ir 32-ąją min.
2009-01-05

Supykęs D. Zubrus primušė varžovą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį „New Jersey Devils“ klubas, kuriam atstovauja Dainius Zubrus, namuose 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) pralaimėjo Rytų konferencijos lyderiams „New York Rangers“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Iš paskutinių dešimties rungtynių su „Velniais“ Niujorko klubas laimėjo devynerias. 8-ąją min.
2008-11-13

NHL – muštynės ir „Rangers“ pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse pirmadienį absoliuti lyderė „New York Rangers“ komanda svečiuose 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) nugalėjo „New York Islanders“ ledo ritulininkus. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Krisas Draris, po vieną - Rajanas Kelehanas ir Skotas Gomesas (1 rezultatyvus perdavimas). „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundkvistas atrėmė 28 varžovų metimus. „Islanders“ gretose pasižymėjo Kailas Okposas ir Markas Streitas.