„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes sekmadienį namuose su „Ottawa Senators“ ekipa pelnė du įvarčius.

„Devils“ šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1; 1:0). Iš paskutinių dešimties rungtynių „Velniai“ laimėjo septynerias.

D. Zubrus pasižymėjo 20-ąją ir 32-ąją min., išlygindamas rezultatą (1:1 ir 2:2).

Trečiajame kėlinyje įvartį pelnė „Devils“ žaidėjas Džeimis Langenbraneris, o pergalingą įvartį 2-ąją pratęsimo minutę įmušė Brajanas Rolstonas.

„Senators“ ekipoje pasižymėjo Nikas Folinjas, Brendanas Belas ir Krisas Kelis .

Į geriausių mačo žaidėjų trejetą išrinktas D. Zubrus žaidė 11 min. 25 sek., du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame bei trečiajame kėliniuose gavo po 2 baudos minutes.

30-metis lietuvis per 38 šio sezono rungtynes pelnė 10 įvarčių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Devils“ komanda, po 38 rungtynių turinti 49 taškus, Rytų konferencijoje užima penktąją vietą, o "Senators" ekipa su 32 taškais po 37 mačų yra 12-a.