phoenix coyotes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „phoenix coyotes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „phoenix coyotes“.

„Red Wings" komanda – per žingsnį nuo Vakarų konferencijos pusfinalio

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse pirmadienį „Detroit Red Wings“ komanda svečiuose 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) įveikė „Phoenix Coyotes“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0. Nugalėtojams įvarčius pelnė Ruslanas Salejus (2 min.
2011-04-19

Dainius Zubraus klubas pateko į nesėkmių liūną

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose net 1:6 (1:3, 0:2, 1:0) pralaimėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės. Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Brajanas Džonta. 13 min. 28 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.
2009-04-02

NHL – dar vienas D. Zubraus įvartis

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse ketvirtadienį namuose su „Phoenix Coyotes“ ekipa pelnė įvartį. „Devils“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:1, 2:0, 1:1). D. Zubrus pasižymėjo 28-ąją min., padidindamas šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1. Nugalėtojams įvarčius tai pat pelnė Zakas Peraizas, Džonas Madenas, Patrikas Eliašas ir Trevis Zeidžekas.
2009-03-13

D. Zubrus toliau šėlsta NHL čempionate

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes sekmadienį namuose su „Ottawa Senators“ ekipa pelnė du įvarčius. „Devils“ šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1; 1:0). Iš paskutinių dešimties rungtynių „Velniai“ laimėjo septynerias. D. Zubrus pasižymėjo 20-ąją ir 32-ąją min.
2009-01-05

Supykęs D. Zubrus primušė varžovą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį „New Jersey Devils“ klubas, kuriam atstovauja Dainius Zubrus, namuose 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) pralaimėjo Rytų konferencijos lyderiams „New York Rangers“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Iš paskutinių dešimties rungtynių su „Velniais“ Niujorko klubas laimėjo devynerias. 8-ąją min.