„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse ketvirtadienį namuose su „Phoenix Coyotes“ ekipa pelnė įvartį.

„Devils“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:1, 2:0, 1:1).

D. Zubrus pasižymėjo 28-ąją min., padidindamas šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1.

Nugalėtojams įvarčius tai pat pelnė Zakas Peraizas, Džonas Madenas, Patrikas Eliašas ir Trevis Zeidžekas.

„Coyotes“ gretose pasižymėjo Skotis Apšolas ir Stivenas Reinprechtas.

D. Zubrus žaidė 11 min. 42 sek., kartą metė į vartus ir pirmajame kėlinyje buvo 4 min. išvarytas iš aikštės.

30-metis lietuvis per 67 šio sezono rungtynes pelnė 14 įvarčių ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

„Devils“ komanda, po 67 rungtynių turinti 91 tašką, Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o „Coyotes“ ekipa su 62 taškais po 68 mačų Vakarų konferencijoje yra priešpaskutinė - 14-a.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

„New Jersey Devils“ - „Phoenix Coyotes“ 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)

„Boston Bruins“ - „Ottawa Senators“ 5:3 (3:1, 0:0, 2:2)

„Buffalo Sabres“ - „Florida Panthers“ 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

„Philadelphia Flyers“ - „Washington Capitals“ 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

„Columbus Blue Jackets“ - „Pittsburgh Penguins“ 4:3, po bulitų (1:0, 1:0, 1:3; 0:0)

„Detroit Red Wings“ - „Calgary Flames“ 5:6, po bulitų (2:1, 2:1, 1:3; 0:0)

„Toronto Maple Leafs“ - „Tampa Bay Lightning“ 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

„Montreal Canadiens“ - „New York Islanders“ 2:3, po pratęsimo (1:1, 0:0, 1:1; 0:1)

„Nashville Predators“ - „New York Rangers“ 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

„St. Louis Blues“ - „San Jose Sharks“ 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

„Dallas Stars“ - „Carolina Hurricanes“ 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)

„Colorado Avalanche“ - „Minnesota Wild“ 2:1, po bulitų (0:1, 1:0, 0:0; 0:0)

„Edmonton Oilers“ - „Atlanta Thrashers“ 3:4, po pratęsimo (1:2, 2:1, 0:0; 0:1).