washington capitals

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „washington capitals“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „washington capitals“.

NHL čempionate paaiškėjo visos atkrintamųjų poros

Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygoje (NHL) paaiškėjo paskutinioji į atkrintamąsias varžybas patekusi komanda. Po ketverių metų pertraukos tai pavyko padaryti „Toronto Maple Leafs“ ledo ritulininkams. Geriausia reguliaraus sezono komanda tapo Rytų konferencijos čempionė „Washington Capitals“ (55-19-8). Vakaruose nugalėjo „Chicago Blackhawks“ (50-23-9). Statistiškai geriausiu sezono žaidėju tapo „Edmonton Oilers“ puolėjas Connoras McDavidas (100 tšk.
2017-04-10

10 brangiausių ledo ritulininkų Sočio olimpinėse žaidynėse

Jeigu dailusis čiuožimas yra vadinamas žiemos olimpinių žaidynių karaliumi, tai ledo ritulys tikrai yra princas. Dėl žaidynių net galingiausia ledo ritulio lyga NHL skelbia pertrauką tam, kad geriausi jų žaidėjai galėtų vykti į olimpiadą padėti savo nacionalinėms rinktinėms. Sports.ru paskelbė 10 labiausiai apmokamų Sočio olimpinių žaidynių ledo ritulininkų, kurie atvažiavo kovoti tik dėl medalių.
2014-02-14

„Devils“ su D. Zubrumi laimėjo po baudinių serijos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po baudinių serijos 4:3 (0:0, 3:0, 0:3; 0:0; 1:0) įveikė „Washington Capitals“ ledo ritulininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Ilja Kovalčiukas, Alexanderis Urbomas ir Adamas Henrique'as. 20 min. 25 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus.
2011-12-24

NHL čempionate sėkmė šypsojosi Vašingtono ir Toronto komandoms

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį "Washington Capitals" komanda namuose 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) nugalėjo "Toronto Maple Leafs" ledo ritulininkus. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Maikas Nablas (Mike Knuble, 25 ir 27 min.), po vieną Aleksandras Ovečkinas (1), Erikas Feras (Eric Fehr, 18), Tomas Fleišmanas (Tomas Fleischmann, 47) ir Tomas Potis (Tom Poti, 52). A. Ovečkinas dar atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
2010-01-16

Nutrūko „Devils“ pergalių serija

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate šeštadienį be traumuoto Dainiaus Zubraus rungtyniaujanti "New Jersey Devils" komanda svečiuose 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) nusileido "Washington Capitals" ekipai. Svečiams vienintelį įvartį pelnė Rodas Pelis (Rod Pelley). "Devils" komanda, po 36 rungtynių turinti 53 taškus, Rytų konferencijoje nukrito į antrąją vietą. Į pirmąją pakilo "Capitals" ekipa, po 38 rungtynių surinkusi 54 taškus.
2009-12-27

Dainiaus Zubraus ekipai NHL sezonas baigėsi

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio lemiamose, septintosiose, rungtynėse antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 3:4 (2:1, 1:1, 0:2) nusileido „Carolina Hurricanes“ ekipai ir pralaimėjo seriją 3-4. Po dviejų kėlinių 3:2 pirmavo „Devils“. Likus žaisti 1 min. 20 sek., rezultatą išlygino Jussi Jokinenas, o, likus rungtyniauti 32 sek.
2009-04-29

Dainius Zubraus klubas pateko į nesėkmių liūną

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose net 1:6 (1:3, 0:2, 1:0) pralaimėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės. Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Brajanas Džonta. 13 min. 28 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.
2009-04-02

NHL – dar vienas D. Zubraus įvartis

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse ketvirtadienį namuose su „Phoenix Coyotes“ ekipa pelnė įvartį. „Devils“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:1, 2:0, 1:1). D. Zubrus pasižymėjo 28-ąją min., padidindamas šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1. Nugalėtojams įvarčius tai pat pelnė Zakas Peraizas, Džonas Madenas, Patrikas Eliašas ir Trevis Zeidžekas.
2009-03-13

Supykęs D. Zubrus primušė varžovą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį „New Jersey Devils“ klubas, kuriam atstovauja Dainius Zubrus, namuose 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) pralaimėjo Rytų konferencijos lyderiams „New York Rangers“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Iš paskutinių dešimties rungtynių su „Velniais“ Niujorko klubas laimėjo devynerias. 8-ąją min.
2008-11-13

Už Atlanto – D. Zubraus ekipos pergalė

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį svečiuose su „Atlanta Thrashers“ ekipa atliko rezultatyvų perdavimą. „Devils“ iškovojo pergalę rezultatu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0). Po D. Zubraus ir Brajano Džontos perdavimų 39-ąją min. pasižymėjo Brajanas Rolstonas. Pirmąjį tašką šį sezoną pelnęs D. Zubrus žaidė 14 min. 26 sek., du kartus metė į vartus ir išvengė baudos minučių.