buffalo sabres

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „buffalo sabres“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „buffalo sabres“.

„Buffalo Sabres“ prarado pirmuosius taškus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „Carolina Hurricanes“ komanda svečiuose 4:3 įveikė „Buffalo Sabres“ ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį, likus žaisti 1 min. 24 sek., svečiams pelnė Džefas Skineris (Jeff Skinner). „Sabres“ prarado pirmuosius taškus šiame čempionate. Kitose rungtynėse „Anaheim Ducks“ namuose 1:0 įveikė „San Jose Sharks“ ekipą. Vienintelį įvartį 14-ąją min.
2011-10-15

NHL – Bostono ir Bafalo ekipų triumfas

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį pergales šventė namuose žaidusios "Boston Bruins" ir "Buffalo Sabres" komandos. "Sabres" ledo ritulininkai savo aikštėje po pratęsimo 4:3 (0:0, 1:3, 2:0; 1:0) įveikė "Atlanta Thrashers" ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 2 sek.
2010-01-02

Dainius Zubraus klubas pateko į nesėkmių liūną

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose net 1:6 (1:3, 0:2, 1:0) pralaimėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės. Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Brajanas Džonta. 13 min. 28 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.
2009-04-02

NHL – dar vienas D. Zubraus įvartis

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynėse ketvirtadienį namuose su „Phoenix Coyotes“ ekipa pelnė įvartį. „Devils“ šventė pergalę rezultatu 5:2 (2:1, 2:0, 1:1). D. Zubrus pasižymėjo 28-ąją min., padidindamas šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1. Nugalėtojams įvarčius tai pat pelnė Zakas Peraizas, Džonas Madenas, Patrikas Eliašas ir Trevis Zeidžekas.
2009-03-13

Supykęs D. Zubrus primušė varžovą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį „New Jersey Devils“ klubas, kuriam atstovauja Dainius Zubrus, namuose 2:5 (1:0, 0:4, 1:1) pralaimėjo Rytų konferencijos lyderiams „New York Rangers“ ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Iš paskutinių dešimties rungtynių su „Velniais“ Niujorko klubas laimėjo devynerias. 8-ąją min.
2008-11-13

NHL – muštynės ir „Rangers“ pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse pirmadienį absoliuti lyderė „New York Rangers“ komanda svečiuose 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) nugalėjo „New York Islanders“ ledo ritulininkus. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Krisas Draris, po vieną - Rajanas Kelehanas ir Skotas Gomesas (1 rezultatyvus perdavimas). „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundkvistas atrėmė 28 varžovų metimus. „Islanders“ gretose pasižymėjo Kailas Okposas ir Markas Streitas.
2008-10-28

D. Zubraus klubas pralaimėjo „Rangers“

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate pirmadienį „New Jersey Devils“ klubas, kuriam atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) pralaimėjo „New York Rangers“ ledo ritulininkams. Vienintelį įvartį „Devils“ ekipai pelnė Džonas Madenas. D. Zubrus žaidė 14 min. 31 sek., kartą smūgiavo į vartus ir išvengė baudos minučių. „Devils“ komanda, po 3 rungtynių turinti 4 taškus, Rytų konferencijoje užima šeštąją vietą.
2008-10-14

Šiaurės Amerikos nacionalinė ledo ritulio lyga NHL metus pradėjo rungtynėmis lauke

„Pittsburgh Penguins“ Buffalo Ralpho Wilsono stadione rungtynes stebint 71 217 žiūrovų po baudinių serijos 2:1 nugalėjo „Buffalo Sabres“ komandą. Simboliška, kad lemiamą įvartį baudinių serijoje pelnė kylanti NHL žvaigždė – Sidney Crosby. Pateikiama trumpą filmuotą medžiagą apie šį NHL renginį, surinkusį daugiausiai žiūrovų lygos istorijoje.