Artėjant Kalėdoms Slovėnijoje gatvėmis žygiavo ne Kalėdų Seneliai, o kalėdiniai velniai. Pasirodo, jie turi apsilankyti pas tuos vaikus, kurie šiemet buvo blogi. Kone šešis šimtus ugnimi ir botagais besisvaidančių raguotų būtybių stebėjo tūkstančiai žiūrovų. Goričanės miestelyje, netoli Slovėnijos sostinės Liublianos, vyko kalėdinių siaubūnų paradas. Nė vienas žiūrovas negali būti ramus – prie jo bet kada gali prieiti viena iš 600 parado baisybių.

„Burbule“ – Žygio pykčio protrūkiai: nusitaikė į Vashą ir Norbertą

Sekmadienį televizijos žiūrovai pamatė pirmuosius dalyvių pasirodymus, o iškart po to, per GO3, jie ėmė stebėti ir kiekvieną jų gyvenimo akimirką. Burbule gyvenimas verda, jau ne į vieną konfliktą patekęs Žygimantas Petkus ir toliau kelia dramas. Šį kartą jo taikinyje pasitaikė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir Norbertas Liatkovski. Naktį dalyviams susėdus kartu tvyrojo įtampa, kai Žygis ėmė pravardžiuoti Norbertą negražiais žodžiais, galiausiai kliuvo ir Vashai.

Ispanijoje vienas vyras stojo priešais teismą dėl to, kad išprievartavo savo 15-metę dukrą ir dvi jos drauges teisindamas savo veiksmus tuo, kad „reikia išvaryti piktas dvasias“, skelbia BBC News. Tvirtinama, kad vyras vardu Xavieras kelis sykius vertė mergaites su juo mylėtis jų šeimos name viename iš Barselonos priemiesčių.

Kristupas įvertino „2 Barų“ komandų poelgius: dabar yra karas

Įpusėjus realybės šou „2 Barai“ dalyviai vis aršiau ima kovoti tarpusavyje. Pasikeitus „velnių“ ir „angelų“ komandoms, baigėsi ir kolegiškas žaidimas – dabar žiūrovai pastebėjo, kad kai kurie dalyviai ėmė elgtis nesąžiningai ir „vogti stalus“ iš kitos komandos. „Čia yra žaidimas, visada buvo taip ir visada bus taip“, - tiesioginėje „Facebook“ transliacijoje sakė Kristupas.
2017-07-26

NLRL čempionate Kretingos „Grifai“ iškovojo trečiąją Vakarų konferencijos vietą

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato I diviziono Vakarų konferencijoje trečiąją vietą iškovojo Kretingos “Grifai„, kurie principinėje dvikovoje įveikė Gargždų “Ledžingą“, praneša hockey.lt. Vakaruose treti – Kretingos „Grifai“ Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų divizione trečiąją vietą užsitikrino Kretingos „Grifai“, kurie principinėje dvikovoje 6:2 (3:2, 3:0, 0:0) įveikė Gargždų „Ledžingą“ ir palaidojo pastarosios viltis užkopti ant konferencijos prizininkų pakylos.
2012-03-13

NLRL čempionate Kauno „Velniai“ neturėjo vargo su jonaviečiais

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Kauno „Velniai“ be didesnio vargo 11:3 (2:0, 4:1, 5:2) nugalėjo Jonavos „Week on wings“ komandą ir išsaugojo teorinius šansus kautis dėl antrosios konferencijos vietos, praneša hockey.lt Pirmajame kėlinyje lengvai startavę „Velniai“ tempą ėmė didinti vėlesniuose kėliniuose ir augino rezultatą iki pat rungtynių pabaigos.
2012-02-17

NLRL čempionate Kauno „Bizonai“ iškovojo jau penktą pergalę iš eilės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje ir toliau be praradimų žingsniuoja Kauno „Bizonai“, kurie iškovojo jau 5 iš eilės pergalę, šįkart neplikę jokių vilčių Kauno „Velniams“ – 10:2 (2:0, 3:1, 5:1),praneša hockey.lt. Jei pirmajame kėlinyje dar „kvepėjo“ kova, kai „Bizonai“ pirmavo dviem įvarčiais, tai antrajame kėlinyje rezultatas šoktelėjo iki 5:0, ir kovos „kvapo“ nebeliko.
2011-11-29

NLRL čempionate – lengva „Velnių“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Kauno „Velniai“ nesutiko pasipriešinimo rungtynėse su Kauno „Monstrais“ ir įveikė juos rezultatu 13:1 (3:0, 7:1, 3:0), praneša hockey.lt. „Apšilę“ pirmajame kėlinyje trimis įvarčiais, „Velniai“ užkūrė tikrą pragarą varžovams antrajame kėlinyje, kai pelnė daugiau nei pusę visų komandos įvarčių.
2011-11-11

Vilčių išvysti D. Zubrų Lietuvos rinktinėje mažėja su kiekviena diena

Nors 2009 metų pasaulio vyrų 1-ojo diviziono ledo ritulio čempionatas pirmą kartą vyks Lietuvoje ir mūsų šalies rinktinė jame puoselėja labai dideles viltis, panašu, kad jai negalės padėti bene ryškiausia žvaigždė – NHL rungtyniaujantis Dainius Zubrus. To priežastis – ne nenoras atstovauti Lietuvos nacionalinei komandai, o labai sėkmingas paties ledo ritulininko ir visos jo Naujojo Džersio „Devils“ ekipos žaidimas Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate.
2009-01-20

D. Zubrus toliau šėlsta NHL čempionate

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes sekmadienį namuose su „Ottawa Senators“ ekipa pelnė du įvarčius. „Devils“ šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1; 1:0). Iš paskutinių dešimties rungtynių „Velniai“ laimėjo septynerias. D. Zubrus pasižymėjo 20-ąją ir 32-ąją min.