Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Kauno „Velniai“ nesutiko pasipriešinimo rungtynėse su Kauno „Monstrais“ ir įveikė juos rezultatu 13:1 (3:0, 7:1, 3:0), praneša hockey.lt.

„Apšilę“ pirmajame kėlinyje trimis įvarčiais, „Velniai“ užkūrė tikrą pragarą varžovams antrajame kėlinyje, kai pelnė daugiau nei pusę visų komandos įvarčių.

Aikštelėje siautėjo „velnias“ Domas Rudminas, pelnęs tris įvarčius ir net 5 kartus sėkmingai asistavęs draugams bei Dovydas Žiūkas, kurio sąskaitoje net 6 taiklūs smūgiai į varžovų vartus.

„Velniai“ Centro konferencijoje pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

„Velniai“ – „Monstrai“ 13:1 (3:0, 7:1, 3:0).

„Velniai“: D.Žiūkas 6, D.Rudminas 3, G.Vasilavičius, T.Neimavičius, R.Lukoševičius, G.Nazarovas po 1 įvartį. „Monstrai“: T.Ežerskis 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              3 3 0 0  0 33:3   9

2. Kauno „Velniai“              3 2 0 0  1 23:12  6

3. Elektrėnų „Strangers SC“     2 1 0 0  1  9:9   3

4. Kauno „Monstrai“             3 1 0 0  2 10:32  3

5. Kauno „Crazy puck“           1 0 0 0  1  0:6   0

6. Jonavos „Week on Wings“      2 0 0 0  2  2:15  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.